Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Зимы не будет? Не беда, ловим карпа с "Ловцы карпа"

Зимы не будет? Не беда, ловим карпа с "Ловцы карпа"

Привет, карпятник! З величезним задоволенням ми представляємо твою уважність, зареєстровану зареєстрованою себе на ринке карпфішинга - продукцію від ТМ "Carp Catchers". У даному виробнику в асортименті є будь-які насадки, здатні закрити любу, без попереднього розвитку, ситуації. Ловчі карпа так пропонують ликвидні, смачні сочетания, які допомагають вам у власність риби вашої мечти.

Новинка! Серiя "Biox" https://profish.ua/ua/search/?search=biox 

14, 18 і 20мм і стикер-микс одноіменної серії. Ета лінейка володіє стильним ароматом, станом із змішаного аромата риб, молюсків, лівери та спеціальних.

Impulse Hookbaits REDhttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/bojly/impulse-hookbaits-red-18mm-bojly-carp-catchers

Цей продукт був підготовлений з найвисококласніших інгредієнтів кращих європейських виробників, включаючи рибну муку LT94, легендарний Robin Red та Red Factor Haith's. Він має змішаний рибно-сладкий запах з відтенками спеціальних. Своим ароматом бойл в більшій степені зобов'язаний скласти базу, чим ароматизувати. Використання поєднання водорастворимих белкових інгредієнтів, які дали назву самої серії продуктів. Це питальний бой, насичений різними протеїнами та жирами, з додаванням змішувальних спеціальних та деяких компонентів.

Impulse Hookbaits YESShttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/bojly/impulse-hookbaits-yess-14mm-bojly-carp-catchers

Цей легкий, неживий, з нежно-сливочно-фруктовим ароматом може показувати обманчивим, але в тому ж часі - це дуже ефективна і питательна приманка, здатна підтримувати рибу на кормовій площі. YESS підготував з європейських інгредієнтів вищі якості, включаючи чистий порошок CSL, сладкий бердфуд, растивні та молоді білки. Своим запахом бойл у більшій степені зобов’язаний скласти базу, чим ароматизувати. Використовуючи поєднання водорастворимих белкових інгредієнтів, які називають найменування самої цільної серії.

Pineapple&Bananahttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/bojly/pineapplebanana-pop-10mm-bojly-carp-catchers

N-масляна кислота, підсластитель NHDC, амінокислоти та ще кілька неефективних добавок. Яркий кисло-сладкий запах і особливі рецепти. Богатая натуральна молочна протеїнова основа, неравномерна желто-біла расцветка.

Tutti Fruttihttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/bojly/tutti-frutti-pop-10mm-bojly-carp-catchers

Це кисло-сладкий бойл з яскравим сочетанным ароматом кислых фруктів. Підготував із застосуванням підсластітеля NHDC, амінокомплекси та ще декілька ефективних привабливих відвідувачів. Благодаря насіщенному квіту, інтенсивному кислотно-сладкому запаху і смаку, а також складається з аттрактантів, цей поп-ап може стати фаворитом при ловле малоактивною рибою в холодній воді. У цей час він відмінно проявляє себе і в літньому ловле. Богатая натуральна молочна протеїнамічна основа, яскрава оранжево-жовта розпуста вибудує цей бойовий середу серед інших насадок, а висока плавучесть забезпечує ідеальну презентацію насадки на день.

Yess 500ml ликвид https://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/attraktanty-i-aromatizatory/yess-500ml-likvid-carp-catchers

Ликвид YESS готується на основі натурального екстракту тигрового ореха, КСЛ (кукурудзяний крутий лікер) з додаванням унікальних міс амінокіслот і солей, а також є складними ефективними аттрактантами. Імеет сливочний орехово-дрожжевой запах і неймовірний сладкий смак. Всі інгредієнти ликвиди імпортуються з Англії. Быстро розчиняється навіть у дуже холодній воді. Значно посилює привабливість прикормки. Заздалегідь призначений для використання в спод-міксах, увлажнення стик-міксов, діповані ПВА-стиків.

 

Red 500ml ликвидhttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/attraktanty-i-aromatizatory/red-500ml-likvid-carp-catchers

Рідкий RED готується на базі екстракта ліри (гідролізат), ферментованого екстракту перці чилі та Робін Ред® Хейт із доданими унікальними змішами амінокислот та солей, а також комплектують ефективними аттрактантами. Імеє прямий аромат лівери, кальмару та особливості, і неймовірно острий смак. Всі інгредієнти ликвиди імпортуються з Англії. Значно посилює привабливість прикормки. Заздалегідь призначений для використання в спод-міксах, увлажнення стик-міксов, діповані ПВА-стиків. Ідеально сочетается с бойлами Ловушки коропа «RED» і одноіменним стик-миксом. Не розчиняє ПВА. Дозировка: до 30 мл на 1 кг.

 

Весь асортимент карпового харчування Carp Catchers можна посмотреть тутhttps://profish.ua/ua/carp-catchers

Приєднуйтесь до нашой групи:

Изображение

адреса і телефон нашого магазину:
м Харків, пр. Науки, 24, тел. 057 7020248
інтернет-магази https://profish.ua
тел. +380993880077
 +380675707799