Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Зимові вудки і балансири від фінської компанії Karismax

Представляємо Вашій увазі зимові вудки і балансири від фінської компанії Karismax в магазині PROFISH.UA 100% ручна робота!

Зимові вудки від фінської фірми Karismax - легкі, міцні, чутливості. Використовується високотехнологічний пластик витримує будь-яку мінусову температуру і будь-яку зовнішню навантаження. Виключно ручна робота!

Подивитися весь асортимент зимових вудок Karismax можна у нас в інтернет-магазині https://profish.ua/ua/udochki-zimnie-karismax/

Існує досить велика кількість виробників випускають балансири, але на загальному тлі у рибалок цінуються і виділяються лише одиниці. Такі приманки завжди на вістрі атаки. Вони володіють стабільною грою, перед якою не в силах встояти жоден хижак. Гострі гачки з легкістю засікає і надійно утримують ваш трофей, а якісне лакофарбове покриття та фурнітура забезпечують тривалу експлуатацію приманки. Всіма цими перевагами володіють балансири Karismax Vertical Jigger, які ми раді представити вашій увазі.

Подивитися весь асортимент балансирів Karismax можна у нас в інтернет-магазині https://profish.ua/ua/balansiry-karismax/

Приєднуйтесь до нашої групи:

Изображение

адрес и телефон нашего магазина:
г. Харьков, пр. Науки, 24, тел. 057 7020248
интернет-магазин https://profish.ua/ua/
тел. +380993880077
         +380675707799