Крісла та стільці для рибалки, каталог

Крісла та стільці для рибалки, каталог

Складні стільці для риболовлі

Ще зовсім недавно образ класичного рибалки неодмінно представлявся у вигляді непривабливого мужичка, одягненого в дідівський камуфляж, який тримає в руках бамбукову вудку і сидить неодмінно на відерці для риби. Саме відерце стало для багатьох своєрідним символом рибалки, саме воно довгий час в різних варіаціях використовувалося для того, щоб розміститися на березі в очікуванні клювання. І лише недавно йому на зміну прийшло крісло для риболовлі - зручне, компактне і функціональне, воно стало чудовою альтернативою, що дозволяє з комфортом розміститися на будь-якому, навіть самому похилому березі, а також кам'янистій дамбі і бетонної набережної. Купити крісло для риболовлі - значить забезпечити максимальний комфорт в будь-якій ситуації!

Розкладне крісло для риболовлі. Яке вибрати?

Ще зовсім недавно, коли мова заходила про те, який стілець для риболовлі краще і якої моделі віддати перевагу, кращими варіантами вважалися кемпінгові складні моделі. Влаштуватися з їх допомогою можна було практично на будь-якому березі, проте потреби рибалки воно задовольняло лише з натяжкою. Саме в цей момент рибалки почали замислюватися над тим, що пора б звернути свій погляд на більш функціональну меблі. Особливо над цим замислилися рибалка и- фідерісти і карпятники, для яких крісло ставало не просто місцем для відпочинку, але також і надфункціональності девайсом, який вирішував безліч різних завдань.

Ініціативу підхопили відомі виробники, і саме в той момент, немов гриби після дощу, стали з'являтися різні варіанти крісел. Розділити їх можна за основними функціональними особливостями:

  • Кемпінгові крісла і стільці - найбільш бюджетні варіанти, які підійдуть лише для невимогливих рибалок. Займають мало місця в багажі і не відрізняються широким діапазоном регулювань. Ніжки таких крісел в більшості своїй є стаціонарними, а спинка фіксована в одному положенні;
  • Крісло для короповій риболовлі -полная їх протилежність. Розраховано воно на багатоденну рибальську сесію, а тому відрізняється значними габаритами і вагою. Ніжки коропових крісел оснащені зручними п'ятами, що роблять їх максимально стійкими, а кут нахилу спинки регулюється в широкому діапазоні. Дана особливість дозволяє перетворити крісло в справжнісіньку розкладачку, що дає можливість поспати годинку-другу. Присутні й підлокітники, що забезпечують максимально природну посадку;
  • Фідерні крісла являють собою так званий «вінець» еволюції рибальських крісел. Кожен вузол, кожен їх елемент зроблений з упором на максимальну функціональність. Ніжки таких крісел мають незалежним регулюванням по висоті і дозволяють виставити крісло горизонтально практично на будь-якій поверхні. Спинка також регулюється - налаштувати крісло можна під будь-якого рибалки. Так само, як і коропове крісло для риболовлі, фідерні моделі досить компактні і не доставляють особливих незручностей у транспортуванні.
  • Окремої згадки заслуговують і рибальські платформи. Це спеціальні вузькоспеціалізовані інструменти, що забезпечують максимальну функціональність в умовах рибальських змагань. Вони забезпечують правильну посадку рибалки і роблять ловлю максимально продуктивною незалежно від різних чинників і обставин. Потрібні платформи далеко не всім: цей інструмент практично завжди є долею рибалок в-спортсменів і наближених до риболовного спорту людей, а також просунутих любителів, які хочуть рибалити з максимальною продуктивністю в будь-якій ситуації.

Обвіс для рибальських крісел

Однак максимальну зручність і можливість установки на будь-якій поверхні - далеко не головний «козир», яким володіють рибальські крісла. Завдяки особливій конструкції, вони припускають використання різного додаткового устаткування, так званого «обважування», здорово розширює їх функціональність. Всілякі монтажні столики і ємності для підгодовування, підставки під вудилище і комель, парасолі та термосумки - перелік додаткового обладнання справді величезний. Практично всі моделі мають в комплекті спеціальні перехідники, що забезпечують можливість установки практично на будь-яке крісло і роблять їх воістину універсальними. За запевненням досвідчених рибалок, саме обвіс сприяє максимальної функціональності і дозволяє тримати під рукою кожну дрібницю, роблячи риболовлю максимально комфортною.

 SL-103 кресло Ranger

У наявності

2 054.42грн.

..

Luton стул-рюкзак Norfin

У наявності

1 436.10грн.

..

Raisio NFL кресло Norfin

У наявності

897.56грн.

Кресло складное. Кресло максимально комфортно в условиях жаркого климата, т.к спинка выполнена из пр..

Alesund NF Alu кресло склад. Norfin

У наявності

1 615.61грн.

Кресло складное Norfin ALESUND NF Alu. Невысокое складное кресло с алюминиевым каркасом. Деревянные..

Vaasa NF Alu кресло склад. Norfin

У наявності

1 866.93грн.

Кресло складное Norfin VAASA NF Alu складное с высокой спинкой. Профилированный алюминиевый каркас,..

Boston кресло Norfin

У наявності

4 487.81грн.

..

FC 95200S кресло Ranger

У наявності

1 282.23грн.

..
Хіт

Heavy duty 150+ Armchair кресло Carp Zoom

У наявності

2 949.89грн.

Коропове крісло Carp Zoom Heavy Duty 150 + CZ 4726 - велике рибальське крісло з підлокітниками Carp ..

Comfort N2 Armchair кресло Carp Zoom

У наявності

1 830.26грн.

Крісло Carp Zoom Comfort N2 Armchair призначене лише для одного - забезпечення максимального рівня к..

Robust Armchair кресло Carp Zoom

У наявності

2 879.51грн.

Крісло Carp Zoom Robust Armchair - новинка 2014 року, спеціально розроблена для любителів коропового..
Новинка

Sula Camo стілець Ranger

У наявності

607.50грн.

Складаний стілець Ranger Sula Camo - це масивний, дуже великий стілець з високою спинкою, практично ..

Warrior Compact Arm Chair кресло Fox

У наявності

2 241.53грн.

В добавок к новому креслу XL Warrior Arm Chair мы также выпустили гораздо меньшую, более компактную..
Кресло складное с усиленным алюминиевым каркасом, способное выдержать максимальные нагрузки. Отки..

FC750-21309 кресло Ranger

У наявності

1 495.94грн.

..

Foldable Armchair кресло Carp Zoom

У наявності

560.86грн.

Крісло Carp Zoom Foldable Armchair гранично компактно в складеному вигляді, має невелику вагу - всьо..
Показано з 1 по 15 з 107 (всього 8 сторінок)