Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Найбільш затребувані воблера, це Halco

Найбільш затребувані воблера, це Halco

 

Ця серія приманок "Sorcerer" - "Чарівник" характеризується особливою грою: корпус приманки коливається з боку в бік під час проводки. Воблери видають легкий шум і оснащені фірмовою лопатою Halco's Bullet proof, яка гарантує виняткову міцність при можливих зіткненнях з підводними перешкодами.
 
Сільношумящая приманка. Як тільки ви починаєте проводку після закидання, воблер спрямовується майже вертикально вниз, миттєво можна досягти потрібної глибини. Це ідеальний варіант для використання в травних вікнах і при облові невеликих ям. Знайдіть великий камінь на дні водойми, і Poltergeist досліджує всі найпотаємніші місця навколо нього. При проводці він буде подорожувати по дну і періодично його промацувати, а в поглибленнях пірнати, і його тут же знайде риба, що чекають жертву в природному капкані.
 
Laser Pro - одна з кращих приманок для лову явищем. При троллінге рекомендується повільна швидкість буксирування - це дає грі воблера більше привабливості. Оптимальна відстань від приманки до човна близько 25 метрів. Під час рівномірної проводки центр ваги цієї приманки зміщується назад і воблер має ідеальну траєкторію гри. При твічінговой проводці воблер діє як подразник майже для всіх видів хижих риб. При зупинці воблера він трошки крениться з боку в бік, провокуючи рибу на атаку.
 
Весь асортимент товарів Halco можна подивитися тут https://profish.ua/ua/halco
 
Приєднуйтесь до наших груп:
Изображение

адреса і телефон нашого магазину:
Леніна, 24, тел. 057 7020248
інтернет магазин https://profish.ua
тел. +380993880077
     +380675707799