Силіконові приманки для рибалки, каталог

Силіконові приманки для рибалки, каталог

Силіконові приманки. Максимально реалістичні. Максимально уловисті!

З'явившись на ринку в дев'яності роки, силіконові приманки для риболовлі справили серед рибалок справжнісінький фурор. Дивно м'які і пластичні, вони мали приголомшливу подібність з живою рибкою, що не могло не відбитися на кількості спійманого хижака. Не маючи уявлення про те, як правильно монтувати такі приманки на оснащення, наші рибалки чіпляли їх на простий гачок з довгою цівкою, довантажувати невеликим грузиком, розташованим на заводному колечку, і отримували таким чином практично повний аналог монтажу на офсетному гачку, виконаний з підручних засобів .

З тих пір спливло багато часу. Технологія виробництва і характеристики багатьох «резинок», так само, як і їх зовнішній вигляд, кардинально змінилися. Однак і донині купити силіконові приманки - цілком природне і виправдане бажання всіх без винятку спіннігістов, бажаючих полювати за самим пасивним і обережним хижаком.

На що звертати увагу, вибираючи кращі силіконові приманки?

Дивлячись на все різноманіття приманок подібного класу, представлених у продажу, заплутатися здатний навіть досвідчений спінінгіст. Рибки і твістери, черв'яки і п'явки, ракоподібні і жаби та інші «чорти» - чого тільки не зустрінеш у продажу в даний момент. І всі ці принади є абсолютно робочими, якщо при їх виборі дотримані наступні умови:

  • Підібрана приманка цілком відповідає поточній ситуації на водоймі. Невеликі ракоподібні прекрасно працюють під час линьки рака, жаби стають їжею хижака під час масових міграцій земноводних. Подібним чином вибирають і інші приманки, що імітують хробаків, п'явок та інших підводних мешканців;
  • Розмір приманки повинен відповідати кормову базу хижака. Встановлено, що оптимальний розмір кормового об'єкта для щуки або судака становить 1 \ 10 від власної ваги риби.Природно, вибирати силіконові приманки на щуку довжиною 20-25 сантиметрів ніхто не стане, проте «гума», що має довжину 12-15 сантиметрів, досить непогано «працює» навіть за середньою, в районі півтора кілограмів, щуку.
  • Колір приманки. Тут для рибалки - неоране поле для експериментів. Одна і та ж силіконова приманка може випускатися в десятках різних кольорів - як природних, так яскравих, провокують. Загальне правило тут таке: чим прозоріше вода і обережніше риба, тим природніше і натуральніше повинна виглядати приманка. І навпаки - каламутна або квітуча річна вода можуть зажадати від рибалки використання яскравих, добре помітних приманок. Втім, не обходиться і без винятків: у ряді випадків кращі силіконові приманки на судака - саме яскраві, кислотно-квітчасті «гумки», мають довгасту витягнуту форму;
  • Наявність або відсутність спеціальних атрактантів, що стимулюють харчова поведінка риби. Довгий час м'які приманки виготовлялися із звичайного силікону, однак останнім часом популярність отримала так звана «їстівна» гума. Це приманки, на фінальному етапі виготовлення яких вводиться спеціальна речовина, що володіє високим вмістом насичених жирів і амінокислот. Діючи подібно атрактантів, дана речовина провокує хижака на хватку і змушує довго утримувати приманку в пащі риби - до тих пір, поки спінінгіст не проведе підсічку.

Найбільш уловисті способи застосування силіконових приманок

В даний час рибалкам відомо безліч способів використання «силікону», і саме правильний вибір одного з них здатний кардинально поліпшити результати всієї рибалки:

  • Рівномірна проводка - універсальний спосіб, вельми популярний серед новачків. Силіконова приманка оснащується традиційної джиг-головкою і проводиться подібно блешні.Оптимальний варіант для лову щуки;
  • Джиговая проводка - спосіб, що дозволяє обловить кожен сантиметр донного рельєфу і спровокувати на клювання самого обережного хижака. Приманка для подібного лову оснащується традиційної джиг-головкою або офсетним гачком з «чебурашкою» відповідної ваги. Оснащення ведеться «сходинкою» і під час паузи опускається на дно. Подібні «стрибки» чудово привертають увагу хижака;
  • «Сходинка» в товщі води. Відмінний спосіб для облову закоряженних і сильно заростають ділянок водойм. Для подібної оснастки використовується офсетний гачок з підвантаженням мінімальної ваги. Визначивши глибину і наявність перешкод, рибалка починає облов в зручному йому горизонті води, здійснюючи поступальну проводку приманки з паузами різної тривалості.
  • Тролінг. У деяких ситуаціях саме великі силіконові приманки виручають при лові троллінгом, коли приманка рухається слідом за човном, що йде під мотором. З якоїсь причини хижак може ігнорувати воблери і блешні, що коливаються - типові троллінговие приманки. І лише велика «гума», що володіє яскравою і розмашисто грою, здатна спровокувати його на клювання. Оснащують приманку точно також, як і для стандартної рівномірної проводки. Різниця може полягати лише в вазі огрузки - снасть повинна бути налаштована таким чином, щоб під час проводки приманку не виносить наверх.

 Shad One 3.5" col.083 5шт силикон Select

У наявності

35.14грн.

Силикон Select Shad One - виброхвост с оригинальной формой тела. Утоньшение перед хвостиком дает до..

Shad Impact 2" 006 Cola силикон Keitech

У наявності

80.73грн.

Shad Impact – приманка типа слаг, имитация малька. Не имеет активных элементов, но благодаря ассимет..

Relax 2.4" col.999 силикон Select

У наявності

3.23грн.

Съедобный силикон Select Relax это универсальный твистер изготовленный  из мягкой резины. В серии пр..
Sexy Impact – очень оригинальная приманка класса слаг. Тело приманки имеет сложную форму: круглое в..

SLIT SHAD PRO 85-3,3"-050 силикон Sakura

У наявності

16.15грн.

Съедобка Sakura Slit Shad 3.3 - приманка ориентирована на ловлю крупного окуня, щуки и судака. Изгот..
Съедобный виброхвост, по форме напоминающий обычный для нашего хищника кормовой объект, у нас в ст..

SLIT SHAD PRO 75-3"-055 силикон Sakura

У наявності

13.49грн.

Съедобка Sakura Slit Shad 4 - приманка ориентирована на ловлю крупного окуня, щуки и судака. Изготов..
Sexy Impact – очень оригинальная приманка класса слаг. Тело приманки имеет сложную форму: круглое ..

SLIT SHAD PRO 100-4"-054 силикон Sakura

У наявності

21.85грн.

Съедобка Sakura Slit Shad 4 - приманка ориентирована на ловлю крупного окуня, щуки и судака. Изготов..

Swamps Micro 2,8" - Junebug (012) черви Reins

У наявності

103.00грн.

Силиконовый «съедобный» червь длиной 2.8" (7.1 см). Тело напоминает обыкновенного земляного червя. О..

Relax 1.5" col.045 силикон Select

У наявності

2.56грн.

Съедобный силикон Select Relax это универсальный твистер изготовленный  из мягкой резины. В серии пр..

Relax 1" col.045 силикон Select

У наявності

1.80грн.

Съедобный силикон Select Relax это универсальный твистер изготовленный  из мягкой резины. В серии ..
Специально для украинских спиннингистов, Reins научила своих червей танцевать. Благодаря истончающем..

Razor 2.5" col.010 7шт силикон Select

У наявності

30.39грн.

Силикон Select Razor – гибридная приманка, которая соединяет в себе детали ракообразного и игру тел..

Swamps Shake 3" - (B09) черви Reins

У наявності

157.50грн.

Специально для украинских спиннингистов, Reins научила своих червей танцевать. Благодаря истончающем..
Показано з 1 по 15 з 3472 (всього 232 сторінок)