Силіконові приманки для рибалки, каталог

Силіконові приманки для рибалки, каталог

Силіконові приманки. Максимально реалістичні. Максимально уловисті!

З'явившись на ринку в дев'яності роки, силіконові приманки для риболовлі справили серед рибалок справжнісінький фурор. Дивно м'які і пластичні, вони мали приголомшливу подібність з живою рибкою, що не могло не відбитися на кількості спійманого хижака. Не маючи уявлення про те, як правильно монтувати такі приманки на оснащення, наші рибалки чіпляли їх на простий гачок з довгою цівкою, довантажувати невеликим грузиком, розташованим на заводному колечку, і отримували таким чином практично повний аналог монтажу на офсетному гачку, виконаний з підручних засобів .

З тих пір спливло багато часу. Технологія виробництва і характеристики багатьох «резинок», так само, як і їх зовнішній вигляд, кардинально змінилися. Однак і донині купити силіконові приманки - цілком природне і виправдане бажання всіх без винятку спіннігістов, бажаючих полювати за самим пасивним і обережним хижаком.

На що звертати увагу, вибираючи кращі силіконові приманки?

Дивлячись на все різноманіття приманок подібного класу, представлених у продажу, заплутатися здатний навіть досвідчений спінінгіст. Рибки і твістери, черв'яки і п'явки, ракоподібні і жаби та інші «чорти» - чого тільки не зустрінеш у продажу в даний момент. І всі ці принади є абсолютно робочими, якщо при їх виборі дотримані наступні умови:

  • Підібрана приманка цілком відповідає поточній ситуації на водоймі. Невеликі ракоподібні прекрасно працюють під час линьки рака, жаби стають їжею хижака під час масових міграцій земноводних. Подібним чином вибирають і інші приманки, що імітують хробаків, п'явок та інших підводних мешканців;
  • Розмір приманки повинен відповідати кормову базу хижака. Встановлено, що оптимальний розмір кормового об'єкта для щуки або судака становить 1 \ 10 від власної ваги риби.Природно, вибирати силіконові приманки на щуку довжиною 20-25 сантиметрів ніхто не стане, проте «гума», що має довжину 12-15 сантиметрів, досить непогано «працює» навіть за середньою, в районі півтора кілограмів, щуку.
  • Колір приманки. Тут для рибалки - неоране поле для експериментів. Одна і та ж силіконова приманка може випускатися в десятках різних кольорів - як природних, так яскравих, провокують. Загальне правило тут таке: чим прозоріше вода і обережніше риба, тим природніше і натуральніше повинна виглядати приманка. І навпаки - каламутна або квітуча річна вода можуть зажадати від рибалки використання яскравих, добре помітних приманок. Втім, не обходиться і без винятків: у ряді випадків кращі силіконові приманки на судака - саме яскраві, кислотно-квітчасті «гумки», мають довгасту витягнуту форму;
  • Наявність або відсутність спеціальних атрактантів, що стимулюють харчова поведінка риби. Довгий час м'які приманки виготовлялися із звичайного силікону, однак останнім часом популярність отримала так звана «їстівна» гума. Це приманки, на фінальному етапі виготовлення яких вводиться спеціальна речовина, що володіє високим вмістом насичених жирів і амінокислот. Діючи подібно атрактантів, дана речовина провокує хижака на хватку і змушує довго утримувати приманку в пащі риби - до тих пір, поки спінінгіст не проведе підсічку.

Найбільш уловисті способи застосування силіконових приманок

В даний час рибалкам відомо безліч способів використання «силікону», і саме правильний вибір одного з них здатний кардинально поліпшити результати всієї рибалки:

  • Рівномірна проводка - універсальний спосіб, вельми популярний серед новачків. Силіконова приманка оснащується традиційної джиг-головкою і проводиться подібно блешні.Оптимальний варіант для лову щуки;
  • Джиговая проводка - спосіб, що дозволяє обловить кожен сантиметр донного рельєфу і спровокувати на клювання самого обережного хижака. Приманка для подібного лову оснащується традиційної джиг-головкою або офсетним гачком з «чебурашкою» відповідної ваги. Оснащення ведеться «сходинкою» і під час паузи опускається на дно. Подібні «стрибки» чудово привертають увагу хижака;
  • «Сходинка» в товщі води. Відмінний спосіб для облову закоряженних і сильно заростають ділянок водойм. Для подібної оснастки використовується офсетний гачок з підвантаженням мінімальної ваги. Визначивши глибину і наявність перешкод, рибалка починає облов в зручному йому горизонті води, здійснюючи поступальну проводку приманки з паузами різної тривалості.
  • Тролінг. У деяких ситуаціях саме великі силіконові приманки виручають при лові троллінгом, коли приманка рухається слідом за човном, що йде під мотором. З якоїсь причини хижак може ігнорувати воблери і блешні, що коливаються - типові троллінговие приманки. І лише велика «гума», що володіє яскравою і розмашисто грою, здатна спровокувати його на клювання. Оснащують приманку точно також, як і для стандартної рівномірної проводки. Різниця може полягати лише в вазі огрузки - снасть повинна бути налаштована таким чином, щоб під час проводки приманку не виносить наверх.

 Swing Impact 3" EA#13 силикон Keitech

У наявності

147.00грн.

Swing Impact являє собою виброхвост з удлинненым ребристим тілом. Тіло приманки має оригінальну форм..

Easy Shiner 8" 418 Bluegill Flash силикон Keitech

У наявності

225.00грн.

..

Rak Craw 2.8" col.010 5шт силикон Select

У наявності

40.00грн.

Силікон Select Rak Craw - ракоподібних приманка з дуже активними щупальцями, вусиками і лапками. У т..

Виброхвост FOX Trapper 10см 18

У наявності

18.50грн.

Виброхвост Trapper – дуже уловиста силіконова принада. Примітний особливою конструкцією хвоста з про..

Swing Impact FAT 3.3" EA#04 Volet силикон Keitech

У наявності

168.00грн.

..

Curly Grub 3,5" 10шт Ur21 силикон Bait Breath

У наявності

173.00грн.

Curly Grub – съедобный аттрактированный твистер, разработанный украинской компанией, изготовленный ..
..
15%

One'Up Shad 3" 48 силикон Sawamura

У наявності

212.00грн.180.20грн.

Виброхвост Sawamura One'Up Shad 3" – їстівна силіконова приманка з унікальною формою тіла. Силікон O..
CRUEL ВИТОКІВ 2" - це приманка, що імітує саму розповсюджену видобуток будь-якої риби - хробака! Вон..
Силікон KEITECH Swing Impact 2.5 "- виброхвост японської компанії" KEITECH ". Виготов..

Swing Impact FAT 3.3" EA#03 Grape силикон Keitech

У наявності

168.00грн.

..

Fetish 2" col.777 10шт силикон Select

У наявності

34.00грн.

Силікон Select Fetish 2 "- це класичний за формою виброхвост, який виготовлений з м'якого м..
15%

One'Up Shad 3" 59 8шт. силикон Sawamura

У наявності

212.00грн.180.20грн.

Съедобный виброхвост, по форме напоминающий обычный для нашего хищника кормовой объект, у нас в стра..

Chika-X 2.0" col.050 8шт силикон Select

У наявності

40.00грн.

Подивитися всі товари Select Силікон Select Chika-X 2.0 створює додаткові коливання саме на паузах ..

Chika-X 2.4" col.003 7шт силикон Select

У наявності

40.00грн.

Силікон Select Chika-X 2.0 створює додаткові коливання саме на паузах в проводці.Такі особливості Ch..
Показано з 1 по 15 з 5717 (всього 382 сторінок)