РИБАЛЬСЬКІ СНАСТІ для рибалки, каталог

РИБАЛЬСЬКІ СНАСТІ для рибалки, каталог

Рибальські снасті. Те, що потрібно кожному з нас!

Незалежно від характеру і способу лову, а також від цільової риби, на яку ведеться полювання, купити рибальські снасті потрібно кожному рибалці. Часи, коли рибалка обходилося бамбуковій вудкою і волосінню з кінського волоса, канули в літа, тепер на варті рибальських уловів сучасні вудилища, виготовлені з легких і міцних синтетичних матеріалів, що доповнюються надійними котушками і міцної нейлонової волосінню, а також безліччю інших снастей і елементів екіпіровки.
Однак скільки способів лову - стільки і різновидів снастей, а тому тим з рибалок, хто вирішив купити недорого рибальські снасті, в першу чергу необхідно визначитися з конкретним способом лову і рибою, яка буде виступати в якості цільового об'єкта лову.

Снасті для лову спінінгом

Спінінг - найбільш популярний спосіб лову хижака, який користується величезною популярністю в світі. Для того, щоб отримати максимальну кількість клювань і успішно реалізувати їх, необхідно купити рибальські снасті в інтернет магазині відповідного характеру. По-перше, не обійтися без якісного спінінга і безинерціонной котушки, на шпулю якої намотаний плетений шнур. Для захисту снасті від щучих зубів потрібно міцний металевий повідець, а в якості знаряддя лову виступатимуть різні приманки спінінгів - обертові і коливні блешні, воблери, силіконові приманки. Останні підбираються залежно від виду і розміру цільової риби.

Що знадобиться поплавочники і фідерісту?

В даний час продаж рибальських снастей для лову фідера розвинена досить добре, а тому підібрати підходящий під конкретні умови лову комплект спорядження не складе ніяких труднощів. Перш за все, потрібно якісне фідерне вудилище, оснащене безінерційною котушкою з намотаним плетеним шнуром, а також набір годівниць і різних дрібниць - гачків, тонкої поводочной волосіні. Застібок, вертлюжків. Для замішування прикормки потрібно спеціальне відро і сито, призначене для розбивання великих грудок підгодовування.
Схожий комплект снастей і спорядження використовує і поплавочники. Відрізняються лише деякі найбільш типові дрібниці. Так, йому не потрібні годівниці і всілякі оснащення фідерів, замість плетеного шнура використовується монофільная волосінь, а ще йому потрібно купити поплавочние рибальські снасті недорого. Йдеться про класичні махових, матчевих і болонських вудилищах, відповідних їм котушках, а також різних поплавцях, кожен з яких призначений для експлуатації в певних умовах лову. Не обійтися і без застосування прикормки, однак, на відміну від фідера, для поплавковою снасті потрібно набагато більша її кількість - тут немає годівниці, що дозволяє точково підгодовувати місце лову, а весь обсяг суміші доставляється в точку кулями.

Додаткове обладнання, що використовується під час лову

Крім основного набору снастей, що застосовується для лову, існує різне додаткове устаткування, призначене для виконання певних операцій і підвищення комфорту для рибалки:

  • Поплавочная і лов фідера, зважаючи на свою пасивність, вимагають від рибалки використання спеціального крісла або платформи, обладнаної зручним сидінням, регульованими по висоті ніжками і великою кількістю різного «обважування» - допоміжного обладнання. Коштує така меблі досить багато, а тому обмеженим у фінансах покупцям найкраще доглянути звичайний зимовий ящик;
  • Для того, щоб взяти спійману рибу у фінальній стадії виведення, не обійтися без подсачека. В даний час у продажу представлена велика кількість моделей, кожна з яких призначена для експлуатації в певних умовах лову;
  • Щоб зберегти спійману рибу живою і мати можливість відпустити її додому, широко застосовують різні рибальські садки. Виконані з нейлону, вони мають довжину в 3 і більше метрів, а тому забезпечують прекрасні умови для утримання навіть великого кількостей риби;
  • Не обійтися і без правильної рибацького екіпірування, особливо, коли мова йде про лов в холодний період року. Якісні чоботи з EVA, тепле термобілизна і зручний костюм - ці та багато інших елементів спорядження здатні звести комфорт на риболовлі до максимуму;
  • Ну а оскільки в арсеналі рибалки присутня велика кількість екіпіровки і невеликих предметів, необхідно придбати спеціальну сумку для їх зберігання і транспортування. Об'ємні рибальські рюкзаки і сумки в даній ситуації підходять найкраще!

Являє все це спорядження і рибальські снасті інтернет-магазин PROFISH.UA, саме у нас ви можете екіпіруватися до майбутнього виїзду за повною програмою!