Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Товари для рибалки від виробника Roxon, каталог

Phantom S802 Мультитул Roxon
Виробник: RoxonКод товару: 77181016Артикул: S802
Модель мультитула Roxon Phantom S802 наг..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Товари для рибалки від виробника Roxon, каталог

Roxon - частина корпорації CHAMFUN, заснованої в 2009 році. Протягом 10 років, що минули з моменту заснування, фірма займалася виробництвом різних апаратів, накопичивши чималий досвід у цій сфері.

Зусиллями майстрів продукція удосконалилася технічно і в плані дизайну, що в підсумку призвело до появи першого запатентованого мультіінструмент. Сталося це в 2017 році.

Запатентовані фірмою плоскогубці - багатофункціональний виріб, створене для збірки предметів домашнього вжитку, оснащення автомобілів і обладнання вуличного простору. У складі мультитула є пара ножиць для більш ефективної нарізки, конструкція яких забезпечує їм довговічну роботу. З тих пір почалася діяльність з розробки високотехнологічних мультитулов.

Roxon також зайнялася створенням концепції інструменту для барбекю. Подібні мультитули поєднують в собі зручну механіку і легкість експлуатації, поєднуючи воєдино такі пристосування, як штопор, щипці, вилка, шпатель, відкривачка для пляшок, ніж. Продукція компанії завоювала довіру споживачів в Європі, Америці, на Південному Сході, а також в інших регіонах, поповнивши глобальний ринок.

Місія мультитулов Roxon - вирішення практичних завдань в реальному повсякденному житті. Вироби з'єднують в собі художність дизайну, багатофункціональність, зручність експлуатації, практичність. З цією метою виробники кидають виклик обмеженням уяви і постійно покращують виробничий процес.

Компанія бере участь у різних заходах, демонструючи свої досягнення широкій публіці. Недавня відкрита виставка пройшла в Німеччині, Нюрнберзі, в березні 2019 року. На шоу виробники показали багато свої інноваційні технічні розробки.

Компанія планує і далі розвивати свої інноваційні креативні продукти, залишаючи конкурентів далеко позаду себе. Мета розробників - пропонувати клієнтам портативні і надійні пристосування, а девіз: «Видатний розум - майстерна робота».