Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Товари для рибалки від виробника RidgeMonkey, каталог

Немає жодного товару цього виробника.

Товари для рибалки від виробника RidgeMonkey, каталог

Пол Гретті у недалекому 2014 році заснував компанію RidgeMonkey. Разом зі своїми друзями однодумцями Гаретом та Джеєм, він сформував ядро ​​компанії, решта вже історія. З самого початку основною метою амбітних рибалок було створення товарів топ-рівня, що відрізняються від решти на ринку. Незважаючи на малий вік компанії, RidgeMonkey увірвалася в рибальську індустрію та захопила її істотну частину. Інноваційні продукти компанії розлітаються у всіх магазинах відразу після надходження у продаж.

Ключем до успіху стали, на перший погляд, звичні товари, але зі спеціальними змінами, що враховують потреби короп'ятників на березі. Під час розробки переносного акумулятора для зарядки електронних девайсів Vault Power Pack Гарету прийшла ідея створити тостер для сендвічів, яким було б зручно користуватися в рибальських умовах. Новинку відразу ж гідно оцінили, що дало компанії поштовх для реалізації нових ідей.

При проектуванні нових товарів, компанія насамперед задається питанням “Навіщо”. Відповідь на нього у RidgeMonkey виходить унікальною, як і наступні товари. Якщо інші бренди шукають у відповіді можливість отримання максимального прибутку, RidgeMonkey – практичність. Якщо кінцевий продукт буде просто ребрендингової версією чогось ще на ринку, компанія відразу відкидає такий варіант. RidgeMonkey зацікавлена ​​лише в унікальних продуктах, здатних змінити звичне уявлення речей про рибальські товари. Оскільки компанія складається з рибалок, то сама тестує всі свої напрацювання. Якщо щось члени команди не самі використовуватимуть, то це ніколи не з'явиться у продажу. Компанія націлена на якість, а не кількість, тому асортимент RidgeMonkey залишається порівняно скромним, але водночас привабливим для кожного рибалки. Незважаючи на те, що разом із зростанням компанії розширюється її ряд доступних товарів, RidgeMonkey залишається вірним своїм принципам. Краще мати малий перелік ефективних снастей, ніж бездонний лист марного барахла. В рибальському інтернет магазині CarpLeader ви можете купити продукцію, яка включає посуд для приготування їжі на березі, прилади освітлення, ємності для зберігання, карбонові кобри та інші аксесуари.

Вся продукція RidgeMonkey проходить скрупульозне тестування як командою розробників, так і рибалками Великобританії та Європи. Після чого збираються відгуки, коригування, побажання та починається новий етап проектування, доведення продукту до ідеального стану. Нові версії знову тестуються, і коли кожен елемент задовольняє рибалок за всіма параметрами, новинки надходять до магазинів. Також варто зазначити, що команда додатково прислухається до відгуків покупців, щоб наступні продукти компанії охоплювали всі можливі побажання.

Один із яскравих прикладів вираження ідеології компанії – двосторонній тостер (сковорідка). Він дозволяє готувати їжу без перемішування ложкою або ще чимось, ви просто перевертаєте сковорідку, і їжа продовжує готуватися на зворотному боці. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

RidgeMonkey не має команди і навіть співробітників з маркетингу, її унікальні товари говорять самі за себе. Якщо ви побачите на березі рибалки продукцію RidgeMonkey, значить, він їй користується через її властивості, а не через розрекламований тренд.

RidgeMonkey – молода амбітна компанія, націлена на реалізацію справді унікальних практичних ідей. Керівництво має намір дотримуватися свого курсу, тому рибалки мають право розраховувати на світле майбутнє.