Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Перевага вольфрамових мормишок

Достеменно невідомо, кому в голову прийшла думка об'єднати крихітний зимовий гачок і свинцеву дробинку в одну приманку, однак вийшов симбіоз в рибальському світісправив ефект разровавшейся бомби. Названа на честь уральського рачка-бокоплава, блешня стала однією з найбільш уловистих приманок не тільки для полювання на білу рибу, але також застосовується для лову хижака при використанні відповідних насадок. Довгий час основними принадами для подібного лову були свинцеві і олов'яні блешні - ці метали мають низьку температуру плавлення, вони дуже пластичні і легко піддаються обробці, внаслідок чого рибалки не тільки вручну відливали ці приманки, але також і виготовляли їх шляхом пайки. Зустріти їх можна було і в продажу - найпопулярнішими булитульські блешні, саме вони вважалися еталоном якості і уловістость, саме їх використовували для лову назимові вудки, як поплавочние, так і кивковой.

Вольфрамові блешні для зимової риболовлі. Причина популярності

Разом з тим, свинець мав ряд недоліків. Цей матеріал недостатньо важкий, а тому не зовсім підходить для лову в глибоких місцях. Для того, щоб вага блешні відповідав умовам лову, доводилося підбирати велику і важку блешню, що, в свою чергу, накладало істотні відбитки на клювання - неприродно велика приманка насторожувала рибу і приводила до зменшення кількості клювань.

До вирішення даного завдання рибалки підійшли творчо. За основу був взяти вольфрам - метал, що володіє коефіцієнтом щільності в 1.7 рази вище, ніж такий у свинцю. В результаті зимові блешні вольфрамові вийшли не тільки важкими, але також і дуже компактними, що вкрай позитивно позначилося на уловістость.
Другою особливістю приманок з вольфраму стала їх універсальність. Крихітні вольфрамові блешні показували високу ефективність як при лові на мілководді, так і на великій глибині озер і водосховищ, дозволяючи застосовувати одну й ту ж снасть для різних умов лову. Це дозволяє уникнути необхідності возити в ящику 5-10 удильников під різні умови лову і користуватися лише парою-трійкою дійсно робочих снастей.

Величезне поширення вольфрамові блешні отримали і при лові ляща з використаннямнамети для зимової риболовлі. З урахуванням специфіки такої риболовлі - велика глибина, часте наявність течії, вимагають від рибалки використання важкої і одночасно компактної приманки. У зв'язку з цим вольфрам вписується в загальну концепцію лову практично ідеально. Така блешня швидко опускається на дно і абсолютно не викликає підозр у риби, сприяючи активній і впевненою клювання.

Ціна і особливості експлуатації вольфрамових мормишок

У зв'язку з трудомісткістю обробки і дорожнечею вольфраму, дані приманки назвати бюджетними можна. Однак останнім часом у продажу стали з'являтися дешеві вольфрамові блешні, вартість яких незначно вище своїх свинцевих аналогів. Цей факт посприяв нового сплеску популярності приманок даного класу, зробивши їх доступними широкому колу рибалок. Єдиним нюансом бюджетних мормишок можна вважати недостатньо якісну обробку отвори для волосіні, внаслідок чого в ряді випадком волосінь мала властивість перерізати. Саме з цієї причини кожну куплену мормишку рибалці необхідно переглянути і при необхідності обробити отвір металевої іглок, знявши з її допомогою задирки. Багато виробників вирішили дану проблему інакше, фіксуючи тільце блешні на цівку гачка і вивівши колечко для прив'язування волосіні назовні, залишивши його поза металу.

Які блешні з вольфраму вибрати?

Підбір уловистих вольфрамових приманок практично не відрізняється від такого при виборі мормишок зі свинцю. Нюанс полягає лише у відсутності сріблястих або мідних «коронок» - металевих елементів, що накладаються на поверхню блешні, внаслідок трудомісткості обробки вольфраму. З цієї причини в хід йде фарбування блешень, і тут рибалка може вибирати практично будь-який колір за його бажанням. Найбільш уловистими вважаються чорні, червоні приманки, жовті блешні в чорну крапочку, а також всілякі двоколірні приманки. Непогано себе зарекомендував і природний колір вольфраму, особливо в тій ситуації, коли доводиться рибалити на невеликій глибині. Дуже часто ефект може дати і підсадка невеликий бісеринки яскравого на гачок - виконуючи роль точки атаки, скляну кульку відмінно провокує рибу на атаку.