Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемами з електропостачання, можливі затримки з обробкою і надсиланням замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Угода магазину PROFISH.UA

Користувача угода

Наведене Угода є договором публічної оферти, складеним відповідно до законодавства України і внутрішньою політикою сайту PROFISH.UA.

Права та обов'язки Користувача

У разі, якщо Користувач відкидає правила цієї Угоди, йому потрібно покинути сайт PROFISH.UA. Якщо ж Користувач знаходиться на сайті, переглядає сторінки і розміщення матеріали, такі дії автоматично розглядаються як згоду з правилами Угоди.

Користувач сайту PROFISH.UA зобов'язується не робити будь-яких дій, що суперечать міжнародному законодавству в сфері інтелектуального права, авторського права і суміжних прав. Також Користувач зобов'язується не вчиняти дій, які можуть привести до некоректної роботи сайту.

Правила залишення коментарів

На сайті PROFISH.UA не дозволено коментарі, які ображають честь і гідність інших людей, розпалюють міжнаціональну, етнічну, расову, релігійну ворожнечу. Також не дозволені коментарі, які порушують права і інтереси інших осіб. У разі виявлення Адміністрацією сайту Profish.ua таких коментарів, вони будуть негайно видалені, а Користувач при повторенні коментарів подібного роду - забанили.

Право використання матеріалів сайту

Фото- і текстові матеріали, представлені на сайті, є об'єктами інтелектуальної власності Адміністрації сайту PROFISH.UA. У зв'язку з цим використання матеріалів сайту можливе лише з особистою метою і з обов'язковим збереженням посилання на сайт Profish.ua. Використання представлених фото-та текстових матеріалів з рекламними цілями, а також для розміщення на інших сайтах - заборонено.

Реєстрація на сайті

Для того, щоб зареєструватися на сайті PROFISH.UA, Користувач вказує свої дані точно і достовірно. Це необхідно для подальшої коректної роботи з ним і надання йому права на знижку. При цьому Користувач отримує унікальні логін і пароль, які зобов'язується не повідомляти третім особам, щоб убезпечити свій аккаунт від дій, про які відвідувачі буде обізнаний. Вся відповідальність за дії, вироблені з аккаунта, несе Користувач, на якого аккаунт зареєстрований. Якщо інформація про логін та пароль була загублена, необхідно сповістити Адміністрацію сайту.

Політика конфіденційності

Адміністрація сайту PROFISH.UA чітко дотримується букви закону, ретельно оберігає конфіденційну інформацію, надану користувачами, і не довіряє її третім особам. Адміністрація сайту вживає всіх необхідних заходів, щоб гарантувати безпеку і збереження таких даних. При цьому Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-які можливі збитки, якщо витік інформації відбувається на етапі каналу зв'язку, що не підкоряється Адміністрації сайту PROFISH.UA.

Інформація про дії користувачів

Статистичні дані про користувачів і їхніх діях на сайті PROFISH.UA збираються сайтом з анонімних аналізаторів на законних підставах і використовуються в подальшому для маркетингових досліджень, визначення якості роботи сайту, якості надання послуг, а також для формування товарних пропозицій, цікавих користувачам сайту.

Порядок дії Угоди

Дане Угода вступає в силу з моменту опублікування його на сайті PROFISH.UA і застосовується до кожного Користувачеві з першого сеансу відвідування сайту. Адміністрація залишає за собою право при необхідності змінити або замінити текст Угоди без спеціального повідомлення. Оновлена ​​або нова версія Угоди вступає в силу з моменту його розміщення на сайті.