Товари для рибалки від виробника Okuma, каталог

Товари для рибалки від виробника Okuma, каталог

Компанія OKUMA відома на риболовецькому ринку з 1987 року. До 2002 року вона працювала постачальником різного рибальського товару для багатьох компаній, але за останні кілька років, компанія OKUMA вклала мільйони доларів в розробку своїх власних моделей і змогла вийти на світовий ринок під власним брендом. прагнення до якості, надійності, новизні і доступності дозволило OKUMA завоювати довіру рибалок усього світу. на даний момент компанія входить до трійки світових лідерів з виробництва котушок для спінінга, нахлиста і троллінгу, котор е з успіхом продаються по всьому світу.
Конструктори і дизайнери компанії, більшість з яких пристрасні рибалки, постійно шукають нові рішення, використовуючи досвід пересічних рибалок. Пріоритет компанії - новизна і якість. Саме OKUMA стала першою в світі компанією, що отримала сертифікати якості виробництва ISO-9001 та дослідницької роботи ISO-9002.
Технічне оснащення заводів компанії не поступається оснащенню відомих компаній-виробників. OKUMA продовжує свою співпрацю з провідними японськими виробниками комплектуючих. Запорука успіху OKUMA - сучасні матеріали і технології. Контроль якості ведеться на всіх стадіях виробництва.
Завдяки високому обсягу виробництва і ефективній системі збуту з мережею торгових представництв по всьому світу, рівень цін залишається дуже привабливим.
Ювелірний закид, швидка підмотка, різка клювання і пронизливий тріск фрикциона - це завжди є високою нагородою рибалці в його пристрасному захопленні. Будь це гірське озеро або прибережні води, він всюди впевнений в продукції Okuma Fishing Tackle - в її надійності і якості.
Новинки підтверджують напрямки компанії Okuma в розробці сучасних інноваційних вудилищ і котушок для прісноводної і морської риболовлі. У кожному новому виробі закладені численні побажання і пропозиції рибалок, а також ваш досвід, який ви придбали, проводячи весь свій вільний час на риболовлі. Ми досягаємо цього з використанням сучасних технологій, матеріалів і дизайну, завжди прислухаємося до своїх клієнтів, які приносять нам найбільш цінні пропозиції.
Ніколи не зупиняючись на досягнутому, компанія Okuma створює і продовжує розробляти свій якісний рибальський інструмент, використовуючи нескінченний досвід величезної армії рибалок. У наявності

3 998.66грн.

Система SRS solid reel stem; Плавна робота фрикційного Торма; Алюмінієва шпуля; Система Precision..

У наявності

1 092.27грн.

..

У наявності

2 137.05грн.

..

У наявності

402.72грн.

..
Спінінга котушка Inspira від компанії Okuma втілила в собі самі передові технології, якими користуєт..

У наявності

1 225.24грн.

Відома компанія Okuma розширила лінійку своїх популярних безінерційних котушок з серії Ceymar. Серія..

У наявності

1 861.61грн.

..

У наявності

503.39грн.

..

У наявності

978.29грн.

..

У наявності

1 329.72грн.

- Легкий, стійкий до корозії корпус і бічні кришки - Стійка до корозії графітовий шпуля - Багатоди..

У наявності

868.12грн.

Серія безінерційних котушок Okuma Dead Ringer складається з семи моделей, вагою від 171 гр до 600 гр..

У наявності

3 141.65грн.

..

У наявності

402.72грн.

..

У наявності

959.30грн.

..

У наявності

1 016.29грн.

..
Показано з 1 по 15 з 31 (всього 3 сторінок)