ОДЯГ І ЕКІПІРУВАННЯ для рибалки, каталог

Екіпірування та одяг для полювання та риболовлі

Ще зовсім недавно питання вибору правильної екіпіровки та одягу для риболовлі не стояло настільки гострим чином. Армійський камуфляж, що залишився після строкової служби, теплий кожух і ватники, робочий костюм з гордим написом «Водоканал» на спині або ж будь-яка мало-мальськи підходяща одяг - ось типові приклади класичної рибацького екіпірування. Сказати, що подібне спорядження не виконував своїх функцій в повній мірі - не сказати нічого: «натягуючи» важку і незручний одяг, рибалка самостійно забезпечував себе моторошний дискомфорт - причому як під час процесу лову, так і в процесі переміщення між рибальськими точками. Саме в такий момент кожен з нас напевно замислювався над тим, щоб купити одяг для риболовлі - легку, зручну і якісну екіпіровку, яка виведе комфорт на кардинально інший рівень. Зібравшись з думками, рибалка відправлявся в магазин одягу для риболовлі, вибирав відповідне спорядження та з подивом виявляв, що рибна ловля може бути не тільки стомлюючої і виснажливої, але і цілком собі зручною і комфортною!

  Одяг для риболовлі. Максимально зручна і комфортна!

Починаючи розмову про рибальському екіпіровці, в першу чергу мається на увазі одяг для риболовлі - літня, демісезонна або ж зимова. Як правило, практично завжди це костюми, вимоги до яких цілком чітко сформульовані:

  • Правильно підібраний костюм для риболовлі повинен захищати від опадів і не промокати під дощем. Ступінь вологостійкості у кожної моделі своя, і чим вона вища - тим краще такий костюм;
  • Друга характеристика - паропроникність. Відображає кількість вологи, яке костюм здатний відводити назовні. Під час руху рибалка неминуче потіє, і від того, наскільки добре костюм відводить піт, буде залежати комфорт;
  • Фасон і крій конкретного костюма. екіпірування для риболовлі повинна обеспечіваеть природність рухів і не сковувати їх при активному переміщенні і роботі зі снастю;
  • Температурний поріг комфорту. Як правило, враховують виключно нижню його межу, яка буде показувати мінімально допустимі умови експлуатації конкретного костюма. Саме в залежності від неї все костюми ділять на три умовні групи - літні, демісезонні костюми і одяг для зимової риболовлі. Остання здатна забезпечити гідний комфорт при температурі аж до -30 - 35 градусів;

Сучасна рибальське одяг практично повністю виконана з мембранних, дихаючих тканин, а тому вимагає спеціального догляду. Її не можна прати в пральній машині з додаванням звичайних порошків, допускається виключно ручна чистка з застосуванням спеціальних засобів і кондиціонерів для збереження властивостей мембрани. 

  Взуття для риболовлі

Говорячи про сучасну екіпіровку, не можна не сказати кілька слів про взуття. Дідівські «кирзачі» і гумові чоботи, а також всілякі валянки і калоші залишилися в минулому. На їх місце прийшла сучасна полегшена трекинговая взуття, що відрізняється зручним кроєм і прекрасними термоізоляційними характеристиками. Рибальське взуття прекрасно сидить на нозі, фіксує голеностоп і не доставляє діскмофорта навіть при тривалих переходах з повним комплектом спорядження.

В окрему категорію виділяють спеціальне взуття, призначену для тривалих переходів по пересіченій місцевості. Її ще називають трекингової, а за своїм зовнішнім виглядом таке взуття нагадує добре відомі багатьом армійські «берци» за винятком якості виготовлення і застосовуваних матеріалів. Мета їх - одна: забезпечити максимальний комфорт під час тривалих переходів, а тому такі черевики підходять як для мисливців та рибалок, так і для любителів піших походів і туризму.

В окрему категорію виділяють екіпіровку для забродних риболовлі, яка являє собою якийсь симбіоз рибальського взуття і старої-доброї хімзахисту, відомої ще з радянських часів.Відмінності тут - в матеріалах, з яких виготовлений даний вид екіпіровки, а також в властивих їм характеристиках. Практично завжди це неопрен - теплий, зручний і дивно м'який матеріал, що забезпечує комфортне переміщення навіть по холодній осінній воді.

   Поляризаційні окуляри

Не менш важливий вид екіпіровки, особливо для тих, хто любить спиннинговую ловлю. Завдяки особливому поляризаційні шару, такі окуляри практично повністю виключають відблиски, а тому рибалка отримує реальну можливість спостерігати за тим, що відбувається під водою і як риба реагує на конкретну приманку в реальному часі. Характеристики поляризаційних окулярів можуть змінюватися в залежності від конкретної моделі світлофільтрів: одні найкращим чином підходять для експлуатації в сонячну погоду, інші, навпаки, зарекомендували себе найкраще в похмурий похмурий день. Саме з цієї причини багато рибалок воліють мати в арсеналі кілька різних моделей очок або ж користуватися змінними світлофільтрами.

 В окулярах втілені всі досягнення і патенти Costa Del Mar, в тому числі: - абразівоустойчевие шари н..

Hooksetter Shirt UPF 30 Egret M рубашка Grundens

У наявності

1 276.53грн.

Hooksetter Shirt UPF 30 Egret M сорочка Grundens ..
..
Легкий флисовый анарак с воротником-стойкой на молнии. Рукава втачные, низ обработан трикотажной ока..

Lesnik 46/47 сапоги Demar

У наявності

725.84грн.

Demar Lesnik - верхний материал сапога выполнен из синтетического текстиля. Внутренний съемный сапо..

Tirol Delux 44 сапоги Demar

У наявності

6 105.22грн.

Преимущество данной модели: современная мембрана OutDry, модный дизайн, комфортность. OutDry - мемб..

Yetti Clasik 41 -70 сапоги Demar

У наявності

1 707.74грн.

Блaгодаря особенностям конструкции и применению соответствующих материалов, YETTI, возможно, являют..

Yetti Clasik 45 -70 сапоги Demar

У наявності

1 707.74грн.

Блaгодаря особенностям конструкции и применению соответствующих материалов, YETTI, возможно, являют..
16%

Bromleyg Gore-Tex 7 ботинки зимние Kamik

У наявності

3 462.02грн.2 916.00грн.

Ботинки зимние BROMLEYG GOR-TEX KAMIK (-40°). Ботинки зимние Kamik Bromleyg GOR-TEX для очень холод..
16%

Fargo 47 ботинки зимние Kamik

У наявності

2 636.36грн.2 220.56грн.

Зимние ботинки Kamik FARGO:    утеплитель 200B (-32° С);     THINSULATE INSULATION;     усилен..
16%

Keystoneg Gore-Tex 8 ботинки зимние Kamik

У наявності

3 462.02грн.2 916.00грн.

Высота: 26,60 см. Вес пары: 1,814 кг. Водонепроницаемая калоша и верхняя (кожная/замшевая часть) б..
16%

GreenBay4-Men 12 сапоги зимние Kamik

У наявності

2 077.21грн.1 749.60грн.

Kamik Greenbay4-Men – зимние мужские сапоги,  которые обладают незначительным весом, но при этом та..
16%

GreenBay4-Men 7 сапоги зимние Kamik

У наявності

2 077.21грн.1 749.60грн.

Kamik Greenbay4-Men – зимние мужские сапоги,  которые обладают незначительным весом, но при этом та..
16%

Hunter-Men 11 сапоги зимние Kamik

У наявності

1 852.21грн.1 560.08грн.

Зимние сапоги Kamik HUNTER: - вставка 8 мм. - THERMAL GUARD LINE (-40° С) - усиленный протектор ..
16%

Hunter-Men 15 сапоги зимние Kamik

У наявності

1 852.21грн.1 560.08грн.

Зимние сапоги Kamik HUNTER:    вставка 8 мм.     THERMAL GUARD LINE (-40° С)     усиленный про..
Показано з 1 по 15 з 2878 (всього 192 сторінок)