Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Товари для рибалки від виробника Marinepool, каталог

150N Aero ISO Plus Lifejacket LB UML Pro Sens Elite Жилет Marine Pool
Виробник: MarinepoolКод товару: 77184416Артикул: MP5004346
Спасательный жилет Marinepool 150N Aero ..
Балон Marinepool Recharge Kit HR
Виробник: MarinepoolКод товару: 77184417Артикул: MP5000507
Набор для перезарядки рятувального житла..
Recharge Kit UML automatic баллон Marine Pool
Виробник: MarinepoolКод товару: 77159951Артикул: MP5000420
Набор для перезарядки рятувального житла..
220N Areo Pro ISO Lifejacket LB UML Pro Sensor Black Жилет Marine Pool
Виробник: MarinepoolКод товару: 77183026Артикул: MP5003732
Ціни на Жилет Marinepool 220N Areo Pro I..
150N Aero ISO Lifejacket WB HR Alpha Zip Жилет Marine Pool
Виробник: MarinepoolКод товару: 77184415Артикул: MP5001958
Спасательный жилет Marinepool 150N Aero ..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Товари для рибалки від виробника Marinepool, каталог

Бренд яхтового одягу в морському стилі, відомий світу під назвою MARINEPOOL, з'явився завдяки любові до яхтової справи та розуміння потреб професіоналів та любителів цього королівського спорту. У продукції бренду є чіткий поділ на товари для професійних спортсменів і тих, хто віддає перевагу більш спокійним морським прогулянкам в хорошу погоду в стильному яхтовому одязі та взутті.

ІСТОРІЯ
Дружба між товаришами з вітрильного спорту з Мюнхена є основою створення компанії в 1991 році. Дивлячись у майбутнє, друзі вибрали глобус для свого логотипу, що ясно вказує на їхню мету створення міжнародного бренду. Компанія та бренд Marinepool виросли та вийшли на міжнародний рівень. Глобальний успіх Marinepool можна пояснити кількома чинниками. Одним з елементів є три засновники, чиї різні персонажі доповнюють один одного. Різні точки зору та підходи, орієнтовані на загальну мету, є ключем до успіху. Компанія пройшла довгий шлях від невеликого імпортера палубного взуття до одного з провідних брендів вітрильного одягу для спорту та життя та рятувальних жилетів.
MARINEPOOL продовжує успішний шлях – хобі чи робота, робота чи хобі, подорож – це завжди нагорода.

ПРОДУКЦІЯ

Одяг для професійного спорту
Жіночий та чоловічий одяг у морському стилі для професіоналів від MARINEPOOL – це надміцні матеріали, що практично «невбиваються». На даний момент бренд має 14 патентованих технологій виробництва одягу та взуття. Наприклад, мембрана XPU забезпечує рекордну водостійкість – до 20 тисяч мм водяного стовпа. Багато професіоналів та любителів цього виду спорту обирають одяг MARINEPOOL.
Одяг у морському стилі
Друга категорія товарів – чоловічий та жіночий одяг у морському стилі, який підходить для круїзів, спокійних подорожей та легких морських прогулянок. На першому місці тут - стиль, естетика та комфорт. Дизайн відповідає останнім трендам світової моди, але й тут використовуються легкі патентовані тканини, що надають виробам особливу міцність.
Рятувальні жилети
Компанія також спеціалізується на виробництві якісних рятувальних жилетів: пінопластових, автоматичних надувних та дитячих, в асортименті є навіть рятувальні жилети для собак
Взуття та аксесуари
Модельний ряд представлений палубними туфлями, гумовими чоботями, легкими кросівками та взуттям з неопрену. Також у виробника можна знайти рюкзаки та сумки на будь-який смак: водонепроникні, спортивні, стильні сумки у морській тематиці, холдери для документів.