Човни для рибалки, каталог

Човни для рибалки, каталог

Надувний човен для риболовлі

З настанням нового сезону відкритої води навіть ті з рибалок, які вважають за краще берегову риболовлю, регулярно пересідають на човен. З її допомогою рибалка отримує повноцінний контроль над всім водоймищем, йому стають доступні будь-які, навіть найвіддаленіші куточки, до яких з берега не дістанеш в принципі. Більш того - одну і ту ж перспективну точку рибалка може обловить з декількох сторін і вибрати найбільш зручну для лову точку з урахуванням напрямку вітру, сили течії і інших, не менш важливих факторів. Що вже говорити про такі способи, як тролінг і доріжка, за замовчуванням передбачають використаннякомпактного плавзасоби! І навіть в тому випадку, коли ловля з човна рибалкою сприймається негативно, застосування їй знайдеться завжди: ніхто не забороняє досліджувати з ехолотом акваторію, вибрати перспективний для лову ділянку а потім, зліпив підгодовування в кулі, точково підгодувати обрану точку. Загалом, купити човен для риболовлі - значить отримати безліч перевага в своє розпорядження!

Кращі човни для риболовлі. Які вони?

Ще зовсім недавно найбільш популярними були гумові човни для риболовлі. Оптимальним варіантом їх назвати складно - невисока надійність, чутливість до механічних впливів, перепадів температури і прямих сонячних променів - ці та багато інших чинників змушували рибалок міняти свої гумові човни з періодичністю раз в 5-6 сезонів, дуже вже швидко гума приходила в непридатність.

На початку нового тисячоліття все більшої популярності почали набувати човни пвх для риболовлі. Полівінілхлорид - матеріал, схожий за своїми характеристиками зі звичайним пластиком, він не боїться механічних впливів і стійко витримує експлуатацію в найсуворіших умовах, йому не страшні перепади температури і підвищена вологість. У плані надійності ПВХ поводиться куди краще традиційної гуми, ніж та обумовлює підвищений попит з боку вимогливих рибалок. Можна сказати, що саме човни ПВХ в даний час є найпопулярнішими і затребуваними плавзасобами як з боку новачків, так і з боку досвідчених рибалок.

На що слід звертати увагу рибалкам, які вирішили купити надувний човен для риболовлі?

Як вже зазначалося вище, полівінілхлорид - найкращий матеріал для створення надувних човнів на сьогоднішній день. Однак човен човні - ворожнечу, практично кожен виробник має свій фірмовий набір опцій і технічних рішень, які безпосередньо впливають на загальну функціональність:

  • Місткість конкретної човна. Вирішивши купити гумовий човен для риболовлі або ж її аналог з ПВХ, рибалці слід звертати увагу, в першу чергу, на її місткість. Формула для розрахунку комфорту - гранично проста і передбачає кількість рибалок + 1 вільне місце для багажу. Таким чином, човни для риболовлі двомісні - ідеальне рішення для одного рибалки, тримісна - для двох і так далі;
  • Кількість балонів, що лежать в основі конструкції човна. Перевірене рішення - три або чотири незалежних один від одного балона. Навіть при пошкодженні одного з них рибалка завжди може доплисти до берега;
  • Характеристики та технічні особливості дна. Більшість гумових човнів обладнані надувним дном, у ПВХ-моделей справи йдуть серйозніше. Кращі моделі обладнані складним дном з фанери, який дає можливість рибалити стоячи. Така підлога істотно підвищує жорсткість всієї конструкції і позитивно позначається на комфорті;
  • Наявність транця для установки підвісного човнового мотора. Кращі човни для риболовлі обладнані пристроєм і дозволяють експлуатувати компактний двигун для човна, ніж кардинально розширюють загальну функціональність і можливості рибалки. Характеристики мотора безпосередньо залежать від вантажопідйомності човна - якщо компактні двох-небудь тримісні човни допускають установку малопотужних бензо - або електромоторів, то човни більшого розміру дозволяють без праці експлуатувати досить потужні чотиритактні «Пошуку».

 Dingo D330W моторная лодка Brig

У наявності

39 150.00грн.

DINGO - это целый спектр лодок BRIG, созданных для того, чтобы всегда находиться под рукой: в багажн..

Dingo D285W моторная лодка Brig

У наявності

32 994.00грн.

Brig Dingo D285W - надувная лодка c надувным настилом и транцем для подвесного мотора. Может служить..

Dingo D265S моторная лодка Brig

У наявності

22 383.00грн.

Созданная как вспомогательный тендер на борту катеров, яхт и иных судов, она, тем не менее, является..
Baltic - универсальная серия лодок для водных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. Увеличенный д..
Brig BALTIC B310W - это лодка серии BALTIC с надувным настилом. Преимуществом является простота сбор..
FALCON Tenders F360 - лодка с жестким днищем, предназначенна для использования в качестве тендера на..
Дозволяє закріпити датчик ехолота на транці. Встановлюється в замок Fs219 який може бути встановлени..

ЛТ-240АСБ гребная лодка Ладья

У наявності

4 498.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛО-190У гребная лодка Ладья

У наявності

3 530.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛТ-190С гребная лодка Ладья

У наявності

3 435.00грн.

Веслова надувний човен Тура ЛТ-190Е мініатюрна і поворотка: відмінний варіант для риболовлі в важкоп..

ЛТ-190УС гребная лодка Ладья

У наявності

3 732.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛТ-220С гребная лодка Ладья

У наявності

3 912.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛТ-220ДЕС гребная лодка Ладья

У наявності

4 108.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛТ-240ЕСБ гребная лодка Ладья

У наявності

4 762.00грн.

Човни ТМ «Ладья» зовсім недавно з'явилися на українському ринку, але вже встигли зав..

ЛТ-240Е гребная лодка Ладья

У наявності

4 196.00грн.

Надувний човен ЛТ-240Е оснащена пересувним заднім сидінням, що дозволяє вам моделювати її внутрішній..
Показано з 1 по 15 з 206 (всього 14 сторінок)