Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Човни для рибалки, каталог

Шельф 330S лодка надувная моторная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147750Артикул: SSH330Sзел
Моторний надувний човен Sportex Шельф-33..
Шельф 330K лодка надувная зеленая Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77141473Артикул: SSH330Kзел
Моторний надувний човен Sportex Шельф-33..
Шельф 310S лодка надувная моторная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147749Артикул: SSH310Sзел
Надувний човен Sportex Шельф 310S - це д..
Шельф 310K лодка надувная зеленая Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77141472Артикул: SSH310Kзел
Моторні човни з надувним кілем і розбірн..
Шельф 290S лодка надувная моторная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147704Артикул: SSH290Sзел
Моторний надувний човен Sportex Шельф-29..
Шельф 270S лодка надувная моторная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147748Артикул: SSH270Sзел
Sportex Шельф 270 - це дуже легка і комп..
Шельф 250S лодка надувная моторная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147747Артикул: SSH250Sзел
Надувний човен Sportex Шельф 250S - це д..
Наутилус 300SL лодка надувная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147734Артикул: SN300SL
Sportex Nautilus 300SL являє собою поліп..
Наутилус 270SL лодка надувная Sportex
Виробник: SportexКод товару: 77147729Артикул: SN270SL
Човен гребний надувна для відпочинку, ри..
ЛТ-330МЕ моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172921Артикул: ЛТ-330МЕ
Чотиримісний моторна надувний човен з ру..
ЛТ-330МВЕ моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172923Артикул: ЛТ-330МВЕ
Човни ТМ «Ладья» зовсім неда..
ЛТ-330МВ моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172922Артикул: ЛТ-330МВ
Човни ТМ «Ладья» зовсім неда..
ЛТ-330М моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172920Артикул: ЛТ-330М
Човни ТМ «Ладья» зовсім неда..
ЛТ-310МЕ моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172917Артикул: ЛТ-310МЕ
Містка надувний човен з рухомим сидінням..
ЛТ-310МВЕ моторная лодка Ладья
Виробник: ЛадьяКод товару: 77172919Артикул: ЛТ-310МВЕ
Розрахована на трьох осіб надувний човен..
Показано з 1 по 15 з 205 (всього 14 сторінок)
Човни для рибалки, каталог

Надувний човен для риболовлі

З настанням нового сезону відкритої води навіть ті з рибалок, які вважають за краще берегову риболовлю, регулярно пересідають на човен. З її допомогою рибалка отримує повноцінний контроль над всім водоймищем, йому стають доступні будь-які, навіть найвіддаленіші куточки, до яких з берега не дістанеш в принципі. Більш того - одну і ту ж перспективну точку рибалка може обловить з декількох сторін і вибрати найбільш зручну для лову точку з урахуванням напрямку вітру, сили течії і інших, не менш важливих факторів. Що вже говорити про такі способи, як тролінг і доріжка, за замовчуванням передбачають використаннякомпактного плавзасоби! І навіть в тому випадку, коли ловля з човна рибалкою сприймається негативно, застосування їй знайдеться завжди: ніхто не забороняє досліджувати з ехолотом акваторію, вибрати перспективний для лову ділянку а потім, зліпив підгодовування в кулі, точково підгодувати обрану точку. Загалом,купити човен для риболовлі- значить отримати безліч перевага в своє розпорядження!

Кращі човни для риболовлі. Які вони?

Ще зовсім недавно найбільш популярними булигумові човни для риболовлі. Оптимальним варіантом їх назвати складно - невисока надійність, чутливість до механічних впливів, перепадів температури і прямих сонячних променів - ці та багато інших чинників змушували рибалок міняти свої гумові човни з періодичністю раз в 5-6 сезонів, дуже вже швидко гума приходила в непридатність.

На початку нового тисячоліття все більшої популярності почали набуватичовни пвх для риболовлі. Полівінілхлорид - матеріал, схожий за своїми характеристиками зі звичайним пластиком, він не боїться механічних впливів і стійко витримує експлуатацію в найсуворіших умовах, йому не страшні перепади температури і підвищена вологість. У плані надійності ПВХ поводиться куди краще традиційної гуми, ніж та обумовлює підвищений попит з боку вимогливих рибалок. Можна сказати, що саме човни ПВХ в даний час є найпопулярнішими і затребуваними плавзасобами як з боку новачків, так і з боку досвідчених рибалок.

На що слід звертати увагу рибалкам, які вирішили купити надувний човен для риболовлі?

Як вже зазначалося вище, полівінілхлорид - найкращий матеріал для створення надувних човнів на сьогоднішній день. Однак човен човні - ворожнечу, практично кожен виробник має свій фірмовий набір опцій і технічних рішень, які безпосередньо впливають на загальну функціональність:

  • Місткість конкретної човна. Вирішившикупити гумовий човен для риболовлі або ж її аналог з ПВХ, рибалці слід звертати увагу, в першу чергу, на її місткість. Формула для розрахунку комфорту - гранично проста і передбачає кількість рибалок + 1 вільне місце для багажу. Таким чином,човни для риболовлі двомісні - ідеальне рішення для одного рибалки, тримісна - для двох і так далі;
  • Кількість балонів, що лежать в основі конструкції човна. Перевірене рішення - три або чотири незалежних один від одного балона. Навіть при пошкодженні одного з них рибалка завжди може доплисти до берега;
  • Характеристики та технічні особливості дна. Більшість гумових човнів обладнані надувним дном, у ПВХ-моделей справи йдуть серйозніше. Кращі моделі обладнані складним дном з фанери, який дає можливість рибалити стоячи. Така підлога істотно підвищує жорсткість всієї конструкції і позитивно позначається на комфорті;
  • Наявність транця для установки підвісного човнового мотора. Кращі човни для риболовлі обладнані пристроєм і дозволяють експлуатувати компактний двигун для човна, ніж кардинально розширюють загальну функціональність і можливості рибалки. Характеристики мотора безпосередньо залежать від вантажопідйомності човна - якщо компактні двох-небудь тримісні човни допускають установку малопотужних бензо - або електромоторів, то човни більшого розміру дозволяють без праці експлуатувати досить потужні чотиритактні «Пошуку».