Човни для рибалки, каталог

Човни для рибалки, каталог

Надувний човен для риболовлі

З настанням нового сезону відкритої води навіть ті з рибалок, які вважають за краще берегову риболовлю, регулярно пересідають на човен. З її допомогою рибалка отримує повноцінний контроль над всім водоймищем, йому стають доступні будь-які, навіть найвіддаленіші куточки, до яких з берега не дістанеш в принципі. Більш того - одну і ту ж перспективну точку рибалка може обловить з декількох сторін і вибрати найбільш зручну для лову точку з урахуванням напрямку вітру, сили течії і інших, не менш важливих факторів. Що вже говорити про такі способи, як тролінг і доріжка, за замовчуванням передбачають використаннякомпактного плавзасоби! І навіть в тому випадку, коли ловля з човна рибалкою сприймається негативно, застосування їй знайдеться завжди: ніхто не забороняє досліджувати з ехолотом акваторію, вибрати перспективний для лову ділянку а потім, зліпив підгодовування в кулі, точково підгодувати обрану точку. Загалом, купити човен для риболовлі - значить отримати безліч перевага в своє розпорядження!

Кращі човни для риболовлі. Які вони?

Ще зовсім недавно найбільш популярними були гумові човни для риболовлі. Оптимальним варіантом їх назвати складно - невисока надійність, чутливість до механічних впливів, перепадів температури і прямих сонячних променів - ці та багато інших чинників змушували рибалок міняти свої гумові човни з періодичністю раз в 5-6 сезонів, дуже вже швидко гума приходила в непридатність.

На початку нового тисячоліття все більшої популярності почали набувати човни пвх для риболовлі. Полівінілхлорид - матеріал, схожий за своїми характеристиками зі звичайним пластиком, він не боїться механічних впливів і стійко витримує експлуатацію в найсуворіших умовах, йому не страшні перепади температури і підвищена вологість. У плані надійності ПВХ поводиться куди краще традиційної гуми, ніж та обумовлює підвищений попит з боку вимогливих рибалок. Можна сказати, що саме човни ПВХ в даний час є найпопулярнішими і затребуваними плавзасобами як з боку новачків, так і з боку досвідчених рибалок.

На що слід звертати увагу рибалкам, які вирішили купити надувний човен для риболовлі?

Як вже зазначалося вище, полівінілхлорид - найкращий матеріал для створення надувних човнів на сьогоднішній день. Однак човен човні - ворожнечу, практично кожен виробник має свій фірмовий набір опцій і технічних рішень, які безпосередньо впливають на загальну функціональність:

  • Місткість конкретної човна. Вирішивши купити гумовий човен для риболовлі або ж її аналог з ПВХ, рибалці слід звертати увагу, в першу чергу, на її місткість. Формула для розрахунку комфорту - гранично проста і передбачає кількість рибалок + 1 вільне місце для багажу. Таким чином, човни для риболовлі двомісні - ідеальне рішення для одного рибалки, тримісна - для двох і так далі;
  • Кількість балонів, що лежать в основі конструкції човна. Перевірене рішення - три або чотири незалежних один від одного балона. Навіть при пошкодженні одного з них рибалка завжди може доплисти до берега;
  • Характеристики та технічні особливості дна. Більшість гумових човнів обладнані надувним дном, у ПВХ-моделей справи йдуть серйозніше. Кращі моделі обладнані складним дном з фанери, який дає можливість рибалити стоячи. Така підлога істотно підвищує жорсткість всієї конструкції і позитивно позначається на комфорті;
  • Наявність транця для установки підвісного човнового мотора. Кращі човни для риболовлі обладнані пристроєм і дозволяють експлуатувати компактний двигун для човна, ніж кардинально розширюють загальну функціональність і можливості рибалки. Характеристики мотора безпосередньо залежать від вантажопідйомності човна - якщо компактні двох-небудь тримісні човни допускають установку малопотужних бензо - або електромоторів, то човни більшого розміру дозволяють без праці експлуатувати досить потужні чотиритактні «Пошуку».

 ..
..

Дельта 240SL лодка надувная Sportex

У наявності

5 260.00грн.

..

Дельта 230SL лодка надувная Sportex

У наявності

5 105.00грн.

..

Дельта 220SL лодка надувная Sportex

У наявності

4 945.00грн.

..

Дельта 249SL лодка надувная Sportex

У наявності

5 540.00грн.

Портативная и компактная надувная лодка Sportex Дельта-250SL со сланью и поворотными уключинами кард..

Eagle E650L моторная лодка Brig

У наявності

542 538.00грн.

Идеальна для морских прогулок, благодаря повышенному комфорту. Если Вы не можете жить без адреналина..

Eagle E340 моторная лодка Brig

У наявності

189 540.00грн.

Лодка Brig EAGLE E340 - это лодка с жестким днищем и надувным баллоном из серии EAGLE, крейсерских л..

Dingo D300 моторная лодка Brig

У наявності

28 944.00грн.

DINGO - это целый спектр лодок BRIG, созданных для того, чтобы всегда находиться под рукой: в багажн..

Dingo D265W моторная лодка Brig

У наявності

31 536.00грн.

Созданная как вспомогательный тендер на борту катеров, яхт и иных судов, она, тем не менее, является..
BRIG BALTIC B420 - Универсальная лодка для водных спортивных развлечений, рыбалки и семейного отдыха..
BALTIC - универсальная серия лодок для водных спортивных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. ..
Baltic - универсальная серия лодок для водных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. Увеличенный д..

Navigator N610 моторная лодка Brig

У наявності

386 424.00грн.

Совсем недавно появилась и вторая лодка из новой серии NAVIGATOR - модель N 610. На ней уже 4 жокейс..

Navigator N570 моторная лодка Brig

У наявності

339 795.00грн.

Модель новой серии N 570 по сравнению с F 570 имеет более спортивный, драйвовый вид. Лодка N 570 бол..
Показано з 1 по 15 з 110 (всього 8 сторінок)