ЧОВНИ І МОТОРИ для рибалки, каталог

Човни і мотори для риболовлі

Настає певний момент і кожен рибалка починає замислюватися про те, що непогано б купити човен для риболовлі. Рішення це - зважене і раціональне: перспективних точок для лову з берега вистачає далеко не всім, і найцікавіші практично завжди зайняті. Більш того - під час міграцій риб'ячі зграї йдуть від берега на значну відстань, стаючи недоступними навіть для тих способів лову, які вважаються далекобійними.

Зовсім інакше йдуть справи, коли на озброєнні рибалок присутні човни пвх для риболовлі. З їх допомогою рибалка відкриває заново практично будь-яке водоймище, отримує можливість полювати на трофейну рибу на будь-якому видаленні від берега і рибалити в тих місцях, куди з берега не доберешся в принципі - саме там, де і мешкає найбільша і сильна риба!

Човни для риболовлі присутні в арсеналі навіть тих рибалок, які вважають за краще рибалити з берега (так-так, існують і такі!). Для них човен - в першу чергу, прекрасний засіб для того, щоб перебратися на віддалений острів або протилежний неходовий берег, облаштувати там табір і рибалити в своє задоволення там, де не ступала нога людини. Ну, і звичайно, що говорити про те, що надувний човен для риболовлі - прекрасний варіант для активного відпочинку в спекотний літній день, що дозволяє внести різноманітність в ваше дозвілля!

Кілька слів про човнові мотори

Незважаючи на те, що всі без винятку човни комплектуються веслами, експлуатувати плавзасіб з їх допомогою не завжди вдається. Особливо, коли передбачається лов на повноводною річкою з сильною течією або ж на величезному водосховище, на якому перспективні для риболовлі точки розділяють кілометри водної гладі. У такій ситуації на допомогу приходять мотори для риболовлі. Легкі, компактні і універсальні, вони забезпечують гідну швидкість переміщення навіть проти досить сильну течію, що дозволяє не тільки сплавлятися по річках, але також і ловити хижака явищем.

Всі представлені на ринку мотори можна розділити на дві умовні групи. Перші - класичні бензинові мотори для риболовлі. Бувають дані двигуни як двотактними, так і чотиритактними. Розрізняються вони і по потужності: на сторожі рибалок як слабкі двигуни на 1-2 кінські сили, так і потужні мотори, що розвивають 30 і більше «конячок» і придатні для установки на повнорозмірні човни і катери.

Протилежністю їм виступають підвісні електромотори для риболовлі. Працюють вони на електриці і використовують в якості «палива» компактний тяговий акумулятор. Дана особливість робить їх практично безшумними і дуже екологічними - на такому моторі рибалка отримує можливість без праці підібратися до риби. Завдяки даній особливості багато рибалок використовують електромотор як додатковий засіб для пересування, переміщаючись між точками на бензомотор і переходячи на електротягу під час лову.

Асортимент нашого інтернет-магазину включає в себе величезну кількість різних човнів і підвісних човнових моторів до них. Все, що залишається рибалці - ознайомитися з їх характеристиками і вибрати найбільш підходящу під свої умови лову модель. Ласкаво просимо за покупками!

 

Знижки на представлені човни і мотори уточнюйте у менеджера. Можливе придбання необхідного вироба під замовлення.

 Dingo D330 моторная лодка Brig

У наявності

32 832.00грн.

Серия DINGO представляет собой целый спектр надувных моторных лодок длиной от 2 м до 3.3 м для двига..

Dingo D285S моторная лодка Brig

У наявності

23 733.00грн.

DINGO - это целый спектр лодок BRIG, созданных для того, чтобы всегда находиться под рукой: в багажн..

Dingo D265 моторная лодка Brig

У наявності

26 217.00грн.

Созданная как вспомогательный тендер на борту катеров, яхт и иных судов, она, тем не менее, является..
BALTIC - универсальная серия лодок для водных спортивных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. ..
Baltic - универсальная серия лодок для водных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. Увеличенны..

Navigator N610 моторная лодка Brig

У наявності

386 424.00грн.

Совсем недавно появилась и вторая лодка из новой серии NAVIGATOR - модель N 610. На ней уже 4 жокейс..
Sportex Шельф 310 - это очень легкая и компактная  моторная лодка, оборудованная тремя независимыми ..

Flover 50 ТG электродвигатель

У наявності

8 721.00грн.

Лодочные электродвигатели Flover 50 TG созданы для соискателей высококачественного решение вопроса о..
Brig FALCON RIDERS F400 - это лодка с жестким килеватым днищем серии FALCON RIDERS со свободным кокп..
Brig FALCON RIDERS F450 - это лодка с жестким килеватым днищем серии FALCON RIDERS со свободным кокп..
Brig FALCON RIDERS F500 - это лодка с жестким килеватым днищем серии FALCON RIDERS со свободным кокп..
Brig FALCON RIDERS F570 - это новая модель от Brig - лодка с жестким килеватым днищем, оборудованна ..

Тарга 700 мм с тремя замками Fasten

У наявності

1 781.40грн.

..

Тарга 500 мм с тремя замками Fasten

У наявності

1 697.40грн.

..
Показано з 1 по 15 з 267 (всього 18 сторінок)