ЧОВНИ І МОТОРИ для рибалки, каталог

Човни і мотори для риболовлі

Настає певний момент і кожен рибалка починає замислюватися про те, що непогано б купити човен для риболовлі. Рішення це - зважене і раціональне: перспективних точок для лову з берега вистачає далеко не всім, і найцікавіші практично завжди зайняті. Більш того - під час міграцій риб'ячі зграї йдуть від берега на значну відстань, стаючи недоступними навіть для тих способів лову, які вважаються далекобійними.

Зовсім інакше йдуть справи, коли на озброєнні рибалок присутні човни пвх для риболовлі. З їх допомогою рибалка відкриває заново практично будь-яке водоймище, отримує можливість полювати на трофейну рибу на будь-якому видаленні від берега і рибалити в тих місцях, куди з берега не доберешся в принципі - саме там, де і мешкає найбільша і сильна риба!

Човни для риболовлі присутні в арсеналі навіть тих рибалок, які вважають за краще рибалити з берега (так-так, існують і такі!). Для них човен - в першу чергу, прекрасний засіб для того, щоб перебратися на віддалений острів або протилежний неходовий берег, облаштувати там табір і рибалити в своє задоволення там, де не ступала нога людини. Ну, і звичайно, що говорити про те, що надувний човен для риболовлі - прекрасний варіант для активного відпочинку в спекотний літній день, що дозволяє внести різноманітність в ваше дозвілля!

Кілька слів про човнові мотори

Незважаючи на те, що всі без винятку човни комплектуються веслами, експлуатувати плавзасіб з їх допомогою не завжди вдається. Особливо, коли передбачається лов на повноводною річкою з сильною течією або ж на величезному водосховище, на якому перспективні для риболовлі точки розділяють кілометри водної гладі. У такій ситуації на допомогу приходять мотори для риболовлі. Легкі, компактні і універсальні, вони забезпечують гідну швидкість переміщення навіть проти досить сильну течію, що дозволяє не тільки сплавлятися по річках, але також і ловити хижака явищем.

Всі представлені на ринку мотори можна розділити на дві умовні групи. Перші - класичні бензинові мотори для риболовлі. Бувають дані двигуни як двотактними, так і чотиритактними. Розрізняються вони і по потужності: на сторожі рибалок як слабкі двигуни на 1-2 кінські сили, так і потужні мотори, що розвивають 30 і більше «конячок» і придатні для установки на повнорозмірні човни і катери.

Протилежністю їм виступають підвісні електромотори для риболовлі. Працюють вони на електриці і використовують в якості «палива» компактний тяговий акумулятор. Дана особливість робить їх практично безшумними і дуже екологічними - на такому моторі рибалка отримує можливість без праці підібратися до риби. Завдяки даній особливості багато рибалок використовують електромотор як додатковий засіб для пересування, переміщаючись між точками на бензомотор і переходячи на електротягу під час лову.

Асортимент нашого інтернет-магазину включає в себе величезну кількість різних човнів і підвісних човнових моторів до них. Все, що залишається рибалці - ознайомитися з їх характеристиками і вибрати найбільш підходящу під свої умови лову модель. Ласкаво просимо за покупками!

 

Знижки на представлені човни і мотори уточнюйте у менеджера. Можливе придбання необхідного вироба під замовлення.

 Baltic - универсальная серия лодок для водных развлечений, рыбалки и семейного отдыха. Увеличенный д..
Brig BALTIC B310W - это лодка серии BALTIC с надувным настилом. Преимуществом является простота сбор..

M15D2 L лодочный мотор Tohatsu

У наявності

57 971.00грн.

Этот превосходный двигатель Тохатсу обладает высокой мощностью. Несмотря на средние габариты (вес вс..

Navigator N610 моторная лодка Brig

У наявності

386 424.00грн.

Совсем недавно появилась и вторая лодка из новой серии NAVIGATOR - модель N 610. На ней уже 4 жокейс..
Sportex Шельф 310 - это очень легкая и компактная  моторная лодка, оборудованная тремя независимыми ..
Надувная лодка Brig F400К прекрасно приспосабливается к передвижению по водной поверхности, может ра..
Brig FALCON RIDERS F450K - это лодка с жестким килеватым днищем серии FALCON RIDERS со свободным кок..
Brig FALCON RIDERS F500K - это лодка с жестким килеватым днищем серии FALCON RIDERS со свободным кок..
Надувная лодка Brig F275 FALCON Tenders – серия лодок с жестким днищем, предназначенных для использо..

F2.6 BML мотор 4-тактный Parsun

У наявності

14 627.00грн.

F2.6 BML двигун 4-тактний Parsun ..
Електромотор Minn Kota Endura C2 40 це нове покоління, давно вже Вам відомих еелектромоторов Endura...
Показано з 1 по 15 з 321 (всього 22 сторінок)