Костюми Daiwa

Костюми Daiwa

Костюми Daiwa - велика кількість технічних та інноваційних рішень

Легендарний японський виробник Daiwa - це не тільки якісні вудилища і кращі в світі безінерційні котушки. Під даним брендом випускається величезна кількість різнопланового спорядження, а також всіляка екіпірування - починаючи різними вейдерси для лову взабродку і закінчуючи речами, які надають саме безпосередній вплив на комфорт - теплі штани, різні куртки і, звичайно ж, костюми daiwa зимові та демісезонні. Так само, як і рибальські снасті, екіпірування даного виробника відноситься до топового сегменту, причому відноситься цілком заслужено - такої кількості інноваційних рішень, що безпосередньо впливають на комфорт, знайти можна далеко не у кожного виробника екіпіровки.

Три причини купити костюми Daiwa

Насправді, причин набагато більше, і всі вони вважаються вкрай важливими і затребуваними, проте ті, хто вибирають костюм Daiwa для риболовлі або активного відпочинку, в першу чергу звертають увагу на:

  • Велика кількість технічних та інноваційних рішень, що безпосередньо впливають на комфорт. Неймовірні показники вологостійкості і паропроникності, що стали наслідком застосування сучасних мембранних тканин, є сусідами з гранично малою вагою і відмінними терморегуляціонная особливостями. В результаті будь-який костюм даного виробника ідеально підходить для активної експлуатації і чудово захищає від вітру, опадів і негоди;
  • Величезна різноманітність моделей, представлених в каталозі. Всіх їх можна розділити на кілька загальних категорій залежно від умов експлуатації, температурного режиму і захисних властивостей.Наприклад, костюм Daiwa Rainmax вважається ідеальним представником демисезонной екіпіровки, що забезпечує ідеальну захист від опадів протягом тривалого часу - позначається застосування сучасних мембранних матеріалів вологостійкість аж до 20000 мм2. Аналогічне значення має і паропроникність, завдяки чому рибалка не тільки практично не мокне, але також і зовсім не потіє! Костюм не протікає навіть під інтенсивним дощем, дозволяючи зберегти комфортний мікроклімат абсолютно в будь-якій ситуації. Це безпосередньо позначається на результатах риболовлі - для рибалки просто немає поганої погоди!
  • Не можна не відзначити також і анатомічний крій кожної моделі, а також повну відповідність заявленого і реального розміру конкретного костюма. Наприклад, зимовий костюм daiwa winter suit, що вважається одним з кращих в світі, представлений в декількох типорозмірах, завдяки чому і рибалка невеликого зростання, і солідний рибалка значних габаритів будуть відчувати себе однаково комфортно.Подібних прикладів - тисячі, і всі вони показують ставлення виробника до своєї продукції, увага до деталей і турботу про покупців.

Зрозуміло, дешевими костюми Daiwa назвати ніяк не можна. Однак досить один раз витратитися на якісну, хорошу екіпіровку і про дискомфорт на рибалці можна забути назавжди!
DI-5202 Warm-Up Suit Black M костюм Daiwa

У наявності

4 454.56грн.

..
..
..

DW-3204 Black 4XL костюм Daiwa

У наявності

9 611.98грн.

..

DW-3204 Sufflan M костюм Daiwa

У наявності

9 611.98грн.

..
..

Winter Suit 2PC XL костюм Daiwa

У наявності

3 685.22грн.

..
..
..

DW-3104 Grey M костюм Daiwa

У наявності

11 815.51грн.

..

DW-3204 Sufflan 3XL костюм Daiwa

У наявності

9 611.98грн.

..
..
..

DW-3504 Black 2XL костюм Daiwa

У наявності

7 883.34грн.

..

DW-3504 Lime Yellow 2XL костюм Daiwa

У наявності

7 579.40грн.

..
Показано з 1 по 15 з 72 (всього 5 сторінок)