Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Котушки Daiwa - новинки механізмів рибальського досконалості.

Котушки Daiwa - новинки механізмів рибальського досконалості.

 

 

Exist 18 LT 2500https://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/exist-18-lt-2500-katushka-daiwa

Exist 2018, флагман лінійки Daiwa, втілення концепції LT (Light and Tough), а також технології і матеріалів, накопичених інженерами за 60 років. Перші емоції взяти її в руки. Відчуття легкості у всьому вражає небувалий вага і феноменально м'який і плавний хід. Потужність і надійність в кожній деталі. Корпус виконаний за технологією монокок зі сплаву магнію, що дає небувалий вага, всього 160 гр. Нова ABS шпуля покращує сход шнура і ваш закид перевершує всі очікування. Механізм небувалу точність, відчуття легкості не покидає вас навіть при роботі під великим навантаженням.

Morethan 17 3500https://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/morethan-17-3500-katushka-daiwa

Оновлена ​​котушка Daiwa 17 Morethan - оновлена ​​серія котушок топ-рівня. Дана котушка розроблена на основі вже набрала популярності моделі 16 Certate, а так же втілила в собі найкращі розробки компанії. Основними відмінностями від Сертейта є установка додаткових підшипників у вузлах, видозмінений дизайн. Так само зміни торкнулися рукояті, яка має меншу вагу і відповідно - меншою інертністю. Котушки даної серії - це «вічні трактора», які неможливо вбити. У серії так само присутній 3500 розмір (раніше не був представлений в даній моделі).

 

Steez Type 2 Hi-Speedhttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/steez-type-2-hi-speed-katushka-daiwa

DAIWA STEEZ TYPE - феноменально легка котушка, про яку можна сказати - повітряна. Для любителів ультралайта вона стане справжньою знахідкою. Інженери компанії Дайва перевершили себе і випустили модель вагою в 168 грам! Легше - тільки повітря.

Caldia 18 LT 3000D-Chttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/caldia-18-lt-3000d-c-katushka-daiwa

Котушки Daiwa 18 Caldia LT дійсно легкі. Корпус відлитий з вуглепластика Carbon Light Material Housing. Для силуету цих котушок характерна велика декоративна кришка з сріблястою металізованої пластмаси, що прикриває корпус (і в тому числі нижню частину лапки) ззаду. Кришка корпусу кріпиться гвинтами із зіркоподібними шлицами (torx).

Regal 18 LT 2500Dhttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/regal-18-lt-2500d-katushka-daiwa

Конструктори Дайва не зупиняються в прагненні до досконалості. Тому популярна лінійка безинерціонок Regal в 2018 році була оновлена ​​і отримала індекс LT. Що ж змінилося? Завдяки концепції "легкі і жорсткі" (Light & Tough), корпус став менше і легше. Розробники застосували для його виготовлення композит DS5. З цього сучасного і надійного матеріалу зроблений порожнистий (Air) ротор.Пріводной механізм Daiwa Regal 18-LT - надміцна шестерня з ідеально точно підігнаними пазами. Вона виконана за запатентованою технологією Digigear і прослужить максимально довго.

Fuego 17 LT 2500Dhttps://profish.ua/ua/rybolovnye-snasti/katushki/spinningovye-katushki/fuego-17-lt-2500d-katushka-daiwa

Котушка Fuego LT вражає своєю легкою вагою і міцністю. Серія була розроблена відповідно до нової концепції DAIWA - Light & Tough (Легкий і Міцний).

Весь асортимент котушок Daiwa можна подивитися тут https://profish.ua/ua/spinningovye-katushki-daiwa/

Приєднуйтесь до нашої групи:

Изображение

адрес и телефон нашего магазина:
г. Харьков, пр. Науки, 24, тел. 057 7020248
интернет-магазин https://profish.ua/ua/
тел. +380993880077
         +380675707799