Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Надходження продукції карпового харчування від ТМ Grandcarp - якість без компромісів

Надходження продукції карпового харчування від ТМ Grandcarp - якість без компромісів
 
 
Продукція Grandcarp має ряд особливостей, що відрізняють її від карпового харчування інших виробників, і розділена на чотири серії. Кожна з них унікальна, має свої особливості застосування і призначена для вирішення конкретних завдань. В межах серії продукти відрізняються не тільки кольором і запахом, але і спеціально підібраним для кожного виду продуктів унікальним рецептом. Для того щоб вам простіше було орієнтуватися, кожна серія продуктів кодується своїм кольором, як на цьому сайті, так і на етикетках товарів. СеріїCLASSIC відповідає зелений колір,ATTRACT - помаранчевий, серіїTACTIC - рожевий, а серіїPREMIUM - червоний.
 
Серія PREMIUM
Унікальна особливість приманок серії PREMIUM полягає в тому, що в їх склад включені фарші з натуральних тваринних компонентів (кальмара, раку, черепашки, печінки, серця, тунця). Фарш піддається ферментації за допомогою комплексу протеолітичних ферментів і бактерій, в процесі якої значно підвищується засвоюваність і харчова привабливість вихідного продукту.
 
Серія TACTIC
Серія TACTIC - це поліпшена серія наших Бойл, що володіють високою аттрактивностью і здатних принести досить швидкі клювання. У поєднанні з прикормочной бойлами і іншими видами підгодовування своєї серії, що відрізняються досить високою поживністю, насадкові Бойл серії TACTIC здатні показувати високі результати не тільки на коротких рибалках, але і на рибальських сесіях тривалістю до трьох-чотирьох діб і навіть на спортивних турнірах.
 
Серія ATTRACT
До складу кожного виду насадок бойлов серії ATTRACT включена одна з вільних амінокислот з числа найбільш сильно привертають коропа в «ударній дозі» з оптимально підібраною концентрацією або наш амінокомплекс для насадок Бойл. Для того щоб ще краще виділити насадок Бойл на тлі прикормки, вони містять органічні кислоти в різних поєднаннях. Органічні кислоти також дуже добре розпізнаються органами почуттів коропа навіть в дуже незначних концентраціях.
 
 
Серія CLASSIC
Бойл серії CLASSIC виготовляються за простими класичним, перевіреним часом рецептам. За рахунок виключення зі складу цих бойлов деяких дорогих компонентів нам вдалося зробити ці Бойл демократичними за ціною і доступними практично кожному карпятнику. Ці Бойл ми спеціально розробили для любителів простих міксів.
 
Весь асортимент Бойл, можна подивитися тут https://profish.ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/bojly/sklad:in/proizvoditel:grandcarp/
 
Подолавши масу труднощів на шляху самостійного виготовлення приманок, ми дуже добре розуміємо потреби «бойлостроітелей». Тому в нашому асортименті є велика кількість спеціалізованих компонентів, які складно (а часом і практично неможливо) придбати в тих невеликих кількостях, які потрібні для творчості рибалок. У тому числі ми пропонуємо і весь спектр ароматизаторів, за допомогою яких ви зможете створювати власні продукти, які пахли так само, як приманки Grandcarp.
 
 
Ліквіди

Ліквідни призначені для підвищення привабливості прикормових куль, спод міксів і зернових сумішей, а також для приведення їх властивостей у відповідність з іншими компонентами прикормочной програми.
 
Бустери
Бустери спеціально призначені для замішування стик міксів. Вони не розчиняють ПВА матеріали. Крім того, ці рідини можна з успіхом використовувати для вимочування Бойл і пелетів з метою підвищення їх харчової привабливості.
 
Меласи
Завдяки високому вмісту розчинних сахаридов і бетаїну (який вперше був виявлений саме в цукровому буряку) меляса та сама по собі є непоганим харчовим привабливий для коропа, а будучи збагаченої спеціально підібраним комплексом амінокислот і вітамінів, як в нашому продукті аміно-меляса для донної прикормки, спод міксу, вона здатна істотно підвищити ефективність роботи підгодовування. Крім того, ми випускаємо ароматизовані меляси, які ви також зможете використовувати як для замішування прикормових куль, так і в складі прикормки для ракети.
Весь асортимент рідких копонентов, можна подивитися тутhttps://profish.ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/attraktanty-i-aromatizatory/sklad:in/proizvoditel:grandcarp/
 
Спреї та аміноспреі


Рідкий аттрактант у вигляді спрея дуже зручний для швидкого нанесення на приманку безпосередньо перед занедбаністю. Тому спреї можуть використовуватися не тільки для короповій, але і для фідерної, і навіть для поплавковою лову. За допомогою розпилювача аттрактант легко нанести на будь-який вид насадки, включаючи черв'яків і опариша.https://profish.ua/rybolovnye-snasti/korma-i-nazhivki/dipy/sklad:in/proizvoditel:grandcarp/
 
Весь асортимент товарів Grandcarp можна подивитися тут
https://profish.ua/grandcarp

Приєднуйтесь до наших груп:
Изображение
адреса і телефон нашого магазину:
Леніна, 24, тел. 057 7020248

інтернет магазин https://profish.ua
тел. +380993880077
       +380675707799