Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Як правильно прив'язати воблер?

У якості риболовецьких приманок воблери відомі вже не одне століття. Ці пластикові рибки особливої форми відрізняються природним виглядом і яскравою, агресивною грою, здалеку привертає увагу хижака. Однак мало хто знає, що уловістость конкретного воблера безпосередньо залежить від того, як прив'язати воблер до волосіні і які вузли і елементи використовувати для цієї мети. Адже можна просто напряму прив'язативоблери на щуку до волосіні або шнуру, але при першій же клювання хижак успішно «відкусить» її, залишивши рибалки ні з чим. Саме з цієї причини даного питання досвідчені спінінгісти приділяють величезну увагу.

Способи кріплення приманки до оснащення

Незалежно від того, використовується рибалкою воблер класу мінно, ШЕД аборатлін, до питання його кріплення до волосіні необхідно підійти з особливою ретельністю. В першу чергу, необхідно визначитися з ключовими трофеями, на які буде проводитися полювання:

  • Коли мова заходить про лов дрібного хижака, який не володіє яскраво вираженими зубами (окунь, форель), оптимальним варіантом стає застосування тоненького металевого повідця. Вся справа в тому, що під час полювання на цю рибу велика вірогідність клювання щуки, яка негайно залишить рибалки без приманки. І саме тоненький, малопомітний поводок в даній ситуації здатний уберегти рибалки від обриву і зберегти приманку в цілості. Вольфрам, кевлар, тонка гітарна струна, ніхром - ці та багато інших матеріалів слід розглядати до використання рибалці, вирішального питанняяк прив'язати воблер для лову дрібного хижака. Кріпиться приманка за допомогою мініатюрноїзастежки для воблера або ж з використанням скручування;

  • Ловля «білого» хижака вимагає від рибалки застосування спеціальних повідків, які здатні не тільки захистити приманку в разі клювання щуки, але ще і володіють прекрасними маскувальними здібностями.Йдеться про повідках з флюорокарбона - спеціального матеріалу, на перший погляд нагадує звичайну монофільную волосінь. Відмінностей від неї - безліч:«Флюр», як називають його рибалки, більш жорсткий і міцний, а також відрізняється куди більш високою абразивної стійкістю. Завдяки особливій структурі, цей матеріал має коефіцієнт заломлення світла, близьким до такого у води, а тому під час лову практично невидимий для риби. Для того, щоб прикріпити приманку до повідця з флюорокарбона, можна використовувати або міцний вузол, або ж вдатися до допомоги застібки або заводного кільця;

  • Цілеспрямована ловля щуки і судака практично завжди пов'язана з використанням металевого повідця. Природно, можна вдатися і до повідців з флюорокарбона, однак після упіймання 2-3 риб такий повідець доведеться міняти. Найкращим чином в цій ситуації себе зарекомендували класичні вольфрамові або кевларові повідці, що складаються з безлічі жив, тісно переплетених між собою.Прив'язується такий повідець за допомогою вертлюжка, розташованого у верхній його частині. А для того, щоб визначитися, як правильно прив'язати воблер, необхідно вдатися до допомоги компактної застібки, розташованої в нижній його частині.

Міцні узлі, використовувані для прив'язування приманки або повідця до волосіні

Велика кількість різноманітних варіантів міцних вузлів, відомих рибалкам на сьогоднішній день, дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для будь-якої ситуації. Абсолютна ж більшість вудильників користується двома основними видами прив'язування воблера, повідка або карабинчика до волосіні:

  • Традиційний спосіб петля в петлю. На основній волосіні в'яжеться класична петля середнього розміру, яка затягується на заводному колечку або вушку воблера. У разі необхідності заміни приманки петля просто послаблюється, після чого приманка знімається з неї. Плюсом такого способу є природний зовнішній вигляд і адекватна поведінка приманки у воді;

  • Вузол клінч - як традиційний, так і покращений. За допомогою вузла клінч прив'язують яквоблери купити які можна в нашому інтернет-магазині, так і традиційні гачки з колечком, а також різноманітну фурнітуру - заводні кільця, вертлюжки, застібки, карабіни. Кінчик волосіні пропускається через колечко і робить 5-6 оборотів навколо основної волосіні. Після цього він пропускається спочатку в одну петлю, а потім і в другу, отриману при попередній операції. Після змочування слиною, вузол затягується. Приманка прив'язана!