Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Товари для рибалки від виробника Jumprize, каталог

Немає жодного товару цього виробника.

Товари для рибалки від виробника Jumprize, каталог

Jumprize - японський бренд, давно зарекомендував себе на світовому ринку.

Головний розробник і ідейний натхненник компанії Jumprize Томоко Іноуе висловив концепцію компанії як «Принцип реальної риболовлі». Він сам розробляє приманки, сам же їх і тестує, вибираючи з предсерийного асортименту самі уловисті варіанти. Тільки ті приманки, що багаторазово довели свою здатність залучати рибу і провокувати її на атаку, йдуть в серійне виробництво.

Компанія Jumprize має власний завод на території Японії, що дозволяє їй сміливо імпровізувати з розробками видів, форм, кольорів, розміром приманок. Через довгої і складної предсерийной роботи і реального тестування, асортимент приманок поповнюється не дуже швидко, але кожна приманка Jumprize на практиці довела свою здатність ефективно ловити рибу!

Перед тим, як новий придуманий воблер буде запущений в серійне виробництво, він довго і ретельно тестується експертами компанії на реальній риболовлі - в різні пори року, різні погодні умови і час доби, на різних водоймах. Ті приманки, що стабільно провокують різну рибу на клювання, стають прототипами нових моделей.

З особливою ретельністю розробляються колірні рішення. Деякі кольори посилюються голографічними вставками або нанесенням яскравих контрастних точок на тіло приманок.

Фурнітура приманок - кільця, власники гачків, самі гачки, шумові капсули та інше - відповідають всім вимогам японського якості.

чки, шумовые капсулы и прочее – отвечают всем требованиям японского качества.