Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

Товари для рибалки від виробника Hirisi, каталог

Немає жодного товару цього виробника.

Товари для рибалки від виробника Hirisi, каталог

Ми займаємося виробництвом рибальських снастей з 2002 року. Спочатку ми просто поставляли деякі пластмасові деталі для заводів з виробництва рибальських котушок, випадково ми дізналися про сигналізаторах для лову риби і почали виробництво з 2003 року, і таким чином це відкрило нам двері в короп. рибальські снасті бізнес. Завдяки багаторічним зусиллям і великої підтримки клієнтів, тепер у нас є ряд снастей для лову коропа, таких як термінальні снасті, сигналізація і індикатори клювання, котушки і вудка, вудилища і аксесуари для наживки і т. Д 

У 2010 році ми створили наш бренд «Hirisi», який походить від нашого бізнес-девізу «Чесність, відповідальність, сервіс і безпеку», він був зареєстрований в Китаї, Європі та США, ми завжди намагаємося докладати великі зусилля для постачання гарна якість продукції і послуг для наших клієнтів, ми сподіваємося зробити надійне враження про продукцію Hirisi і представити нашу продукцію більшій кількості клієнтів. 
 
У 2013 році ми відкрили склад площею 2000 квадратних метрів з системою управління ERP ми зазвичай будемо зберігати як можна більше продуктів, щоб забезпечити швидку доставку нашим клієнтам.