Акумулятори для рибалки, каталог

Акумулятори для рибалки, каталог

Акумулятор для риболовлі

Сучасний рибальське побут передбачає використання великої кількості електронних гаджетів, багато з яких є незамінними зважаючи на особливу специфіку того або іншого способу лову. Нічна фидерная рибалка, зимовий лов ляща, рибалка з човна у всіх її проявах - ці та багато інших видів вимагають використання надійного джерела живлення в тому чи іншому вигляді. І незважаючи на те, що багато рибалок по-старому використовують звичайний автомобільний акумулятор, оптимальним рішенням для подібної ситуації буде купити акумулятор для риболовлі, підібравши модель, цілком відповідну умовам і типу експлуатації.

Акумулятор для ехолота і все-все-все. Якими бувають джерела живлення?

Серед рибалок вельми часто побутує хибна думка, що купити акумулятор для ехолота можна практично будь-який - починаючи специфічними моделями і закінчуючи звичайної автомобільної батареєю. З одного боку, це частково правда: сучасні електронні девайси будуть працювати від будь-якого джерела живлення, напруга і сила струму яких відповідають його характеристикам. Грубо кажучи, якийсь усереднений акумулятор на напругу в 12 Вольт і видає струм силою близько 1-1.5 ампера підійде і для приведення в рухи човнового електромотора, і для роботи з ехолотом, і для організації освітлення рибальського табору. На практиці ж ситуація складається інакше - не призначених для конкретної експлуатації акумулятор досить швидко «сідає» і залишає рибалки не при справах в самий невідповідний момент. Вся справа в тому, що всі без винятку акумулятори поділяються на два умовних типи:

  • Стартові - пристрої, здатні генерувати один потужний імпульс струму для заведення двигуна або для інших, схожих цілей. В якості постійного джерела тривалого струму такі акумулятори підходять слабо - і сідають досить швидко, і також швидко втрачають ємність і ресурс як наслідок. Класичний приклад - звичайний автомобільний акумулятор;
  • Тягові - класичні акумулятори, призначені для експлуатації в якості джерела живлення протягом тривалого часу. Як правило, не здатні генерувати короткочасний імпульс високої потужності, однак показують куди більш рівні експлуатаційні характеристики. Саме такий акумулятор для човнового електромотора використовується найчастіше;

На що звертати увагу, вибираючи акумулятор для електромотора?

Критеріїв, що роблять ту чи іншу «батарейку» кращою для конкретних умов експлуатації, кілька. Саме їх і слід приймати до розрахунку тим з рибалок, хто вирішив купити акумулятор для електромотора:

  • По-перше, як вже зазначалося вище, вибирати слід аккумулятор тяговий для електромотора, тільки він забезпечить необхідні характеристики в будь-яких умовах експлуатації.
  • По-друге, слід приділяти увагу вихідній напрузі акумулятора і зіставляти його з тим, що вимагають кінцеві споживачі. Незважаючи на те, що левова частка пристроїв працює від напруги 12 Вольт, деякі прилади можуть зажадати 9 і навіть 6 вольт постійного струму.
  • По-третє, до уваги слід брати і такий параметр, як ємність акумулятора. Вимірюється вона в Ампер-годинах, і чим вище даний параметр, тим довше буде «тримати» акумулятор. Згодом ємність конкретної «батарейки» падає, внаслідок чого термін роботи від однієї зарядки зменшується.

Схожими правилами слід керуватися і тим, хто хоче купити акумулятор для ехолота. Найбільш розумним рішенням стане покупка моделі, аналогічної тій, яка йде з пристроєм з заводу, або ж вибір серед акумуляторів, які виробник рекомендує до експлуатації. Якщо ж такої можливості немає, при виборі слід орієнтуватися на вищеописані характеристики.

Не слід забувати і про важливість використання порівнянного зарядного пристрою. Девайс, що генерує струм большей сили, ніж необхідно, здатний вивести з ладу акумулятор досить швидко. У той же час, «слабенька» зарядка буде поповнювати запас енергії акумулятора надмірно довго. Як і у випадку з вибором самого акумулятора, до покупки можна порекомендувати то зарядний пристрій, який рекомендовано до використання виробником.

 27-AGM аккумулятор Trojan

У наявності

11 297.00грн.

Аккумулятор Minn Kota 27-GEL - идеальный АКБ для вашего лодочного электромотора ! К преимуществ..

батарейка LR01

У наявності

38.40грн.

..

CA12120 12V, 12Ah аккумулятор Casil

У наявності

939.90грн.

Торговая марка : CASIL Типоразмер : 12120, 178х34х60 мм Состав : Свинцово-кислотный (Pb) Емкость ..

батарейка V23GA

У наявності

38.40грн.

..
 ..

CA1290 12V, 9Ah аккумулятор Casil

Нет в наличии

540.00грн.

Свинцово-кислотные герметичные не обслуживаемые аккумуляторы марки CASIL великолепно зарекомендовали..

МК аккумуляторный бокс Minn Kota

Нет в наличии

3 168.10грн.

 Minn Kota Power Center служит для защиты аккумулятора от неблагоприятных внешних воздействий, удоб..

Батарейка для поплавка

Нет в наличии

164.50грн.

 ..

CA1270 12V, 7Ah аккумулятор Casil

Нет в наличии

450.00грн.

Свинцово-кислотные герметичные не обслуживаемые аккумуляторы марки CASILвеликолепно зарекомендовали ..

MK-110 P зарядное устройство Minn Kota

Нет в наличии

2 784.60грн.

Зарядное устройство Minn Kota MK-110 P специально изготовленно для зарядки аккумуляторов Minn Kota, ..
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)