Якою мовою бажаєте продовжити перегляд сайту?

У зв'язку з проблемамі з електропостачання, можливі затримки з обробкою і відправкою замовлень.

Працюємо за ради Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Передзвоніть мені
  • Корзина
  • Кошик порожній!

CC Baits - якісна коропова програма, за розумні гроші

CC Baits Бойл, насадки, підгодовування - це якісна і ефективна продукція, що відповідає всім вимогам сучасної коропової риболовлі так і лову іншої мирної риби.

Пилящі Бойлі Soluble

Пилятщі Бойлі Soluble - містять багато атрактантів, що робить їх ідеальною приманкою для досягнення фантастичних результатів риболовлі. В основному, ці приманки наповнені також великою кількістю амінокислот, вітамінів і спеціальних ароматів приманює рибу. Після вступу в контакт з водою, вони починають розчинятися, випускаючи дрібні частинки, які утворюють смачне і багате ароматом хмара приманки викликаючи інтерес риби і стимулюючи її апетит.


Плаваючі Бойлі Pop Ups

Плаваючі Бойлі можуть дати вам перевагу в карпфішінге в будь-який час року. Вони дозволяють доставити насадки для лову коропа, приманку на любою глибину від дна, отже, саме там, де короп може її помітити. CCBaits пропонує широкий спектр плаваючих pop ups бойлов різних кольорів, смаків і типів.


 

Бойлі діпованние Glugged Baits

Зручність діпованних бойлов полягає в тому, що немає необхідності купувати 2 різних інгредієнта - Бойл плюс просочення, асортимент діпованних бойлов CCBAITS досить широкий. Якщо у вас немає часу для того, щоб самостійно виготовляти просочення Бойл, або ви просто не любите цей процес, вибирайте готові діпованние Бойл. Це дуже зручно коли вам необхідно швидко зібратися на рибалку, чудова принада завжди під рукою.


 

Весь асортимент бойлів:https://profish.ua/ua/cc-baits

 

Кукурудзяний Екстракт C.S.L.

Складається з сильно концентрованого екстракту кукурудзяних зерен, бетаїну, вітамінів і мінеральних речовин. Він легко всмоктується в приманку і підгодовування і так же легко вимивається з неї в воді. Живильні речовини CSL поширюється в воді моментально і привертають рибу як магніт. Його можна застосовувати для бойлов, пеллетса, зерна і т.д.


 

Діпи

Діпи для риболовлі від Короп Класик Бейтс дасть вашій приманки, істотну додаткову привабливість для швидкого виявлення. Особливо в зимовий період лову. На водах з високим рівнем негативного кондиціонування, наші діпи можуть навіть перехитрити навіть самого завбачливого коропа. Замочіть ви приманку протягом декількох хвилин або навіть протягом кількох днів, щоб продовжити ефект діпа для риболовлі.


 

фірні масла та інші добавки

Весь асортимент продукції CCBaits можна подивитися тут
https://profish.ua/cc-baits

Приєднуйтесь до наших груп:
ИзображениеИзображение https://t.me/Profish_UA

адреса і телефон нашого магазину:
г. Харків, пр. Науки 24, 
інтернет-магазин https://profish.ua
тел. +380993880077
       +380675707799